Google Pixel Buds Pro در حال حاضر با قیمت 140 دلار به فروش می رسد

Google Pixel Buds Pro در حال حاضر با قیمت 140 دلار به فروش می رسد

می‌توانید یک جفت هدفون Google Pixel Buds Pro که به خوبی مورد بازبینی قرار گرفته‌اند، بگیرید، فقط کد «60ENGDGT» را در هنگام تسویه‌حساب وارد کنید تا تخفیف شیرین 60 دلاری را دریافت کنید، که 30 درصد تخفیف MSRP است. این کمترین قیمت تا به حال برای این هدفون ها نیست، اما نزدیک است.

انگجت/بیلی استیل

هدفون های رده بالای گوگل در حال حاضر 60 دلار تخفیف دارند.

60 دلار صرفه جویی کنید با کد

140 دلار در Wellbots

Google's Pixel Buds Pro فهرست ما را از آن‌ها و دلایل خوبی دارد. اینها احتمالا بهترین انتخاب برای کاربران گوشی های اندروید و پیکسل هستند. برای این منظور، به حالت مکالمه Google Translate دسترسی خواهید داشت که مکالمات را در زمان واقعی ترجمه می کند. این رونویسی‌ها به زبان دلخواه شما خوانده می‌شوند و مستقیماً به هدفون منتقل می‌شوند. ما همچنین اشاره کردیم که درایورهای صوتی نسبت به نسل قبلی خود بسیار بهبود یافته اند و باس عمیق و قوی ارائه می دهند.

در ما از عملکرد چشمگیر حذف نویز فعال (ANC) نام بردیم که در نسل قبلی وجود نداشت. ما همچنین گزینه اتصال چند نقطه‌ای بلوتوث و کنترل‌های لمسی قابل اعتماد را دوست داشتیم، چیزی که تولیدکنندگان هدفون اغلب برای درست کردن آن تلاش می‌کنند.

با این حال، همه چیز در Pixel Buds Pro سرزمین گلگون نیست، زیرا ویژگی صوتی فضایی هنوز نیاز به کار دارد. یکی دیگر از شکایات مهم قیمت بود، مشکلی که این فروش با زمان محدود تقریباً آن را حل می کند. همانطور که در مورد سایر مشخصات، هدفون Google Pixel Buds Pro با هر بار شارژ تا 11 ساعت دوام می‌آورد و با احتساب کیف شارژ، تا 31 ساعت دوام می‌آورد. این هدفون ها دارای مقاومت IPX4 در برابر آب و شارژ بی سیم هستند.

دنبال کردن @EngadgetDeals در توییتر و در خبرنامه Engadget Deals مشترک شوید برای آخرین معاملات فنی و مشاوره خرید.

منبع