Google Calendar به کاربران این امکان را می دهد که مکان خود را در ساعات خاصی از روز نشان دهند

این غول فناوری همچنین Google Docs را برای سازندگان سازگارتر می کند. هنگامی که کاربران برنامه را فعال می کنند و یک فایل Docs را در دستگاه اندرویدی باز می کنند، اکنون در حالت ویرایش شروع می شود. دیگر نیازی به ضربه زدن روی دکمه ویرایش نیست – آنها اکنون می توانند مستقیماً به سند بروند و بلافاصله شروع به تایپ یا تغییر موارد کنند. با ضربه زدن روی سند باز، صفحه‌کلید روی صفحه نمایش فوراً ظاهر می‌شود، مگر اینکه صفحه‌کلید فیزیکی به دستگاه خود متصل باشد.منبع

گوگل

همانطور که گوگل در اطلاعیه خود گفته است، کار از مکان های مختلف برای افرادی که دارای محیط های کاری ترکیبی هستند رایج است. این ویژگی می‌تواند تشخیص این موضوع را برای همکاران آسان‌تر کند که آیا می‌توانند برای همکاری حضوری ملاقات کنند یا در عوض باید یک کنفرانس ویدیویی را برنامه‌ریزی کنند. برای استفاده از این ویژگی، آنها می‌توانند یک رویداد ایجاد کنند و قبل از انتخاب یک بازه زمانی و نشان دادن مکان خود برای آن ساعت‌ها، مکان کاری را انتخاب کنند. ویژگی مکان کاری ارتقا یافته اکنون برای همه Google Workspace Business Standard، Business Plus، Enterprise Standard، Enterprise Plus، Education Fundamentals، Education Standard، Education Plus، Teaching and Learning Upgrade و کاربران غیرانتفاعی در دسترس است.

تصویری از Google Calendar.

Google یک ویژگی موجود برای Calendar را گسترش داده است تا به کاربران راهی آسان بدهد تا به همکاران خود اطلاع دهند که در زمان‌های مختلف روز می‌توانند به کجا دسترسی داشته باشند. این شرکت برای اولین بار در سال 2021 “مکان های کاری” را راه اندازی کرد که به کاربران اجازه می دهد مکان های کاری خود را از طریق برنامه های خود مشخص کنند. اما اکنون، آنها می توانند مکان های کاری خود را در تقویم برای بخش های خاصی از روز تنظیم کنند تا با دقت بیشتری در دسترس بودن خود را منعکس کنند. .