GALAX RTX 4090 Vladilena Milize یک محصول واقعی نیست، بلکه یک پروژه فن است که از ابتدا ساخته شده است.

منبع: BBS.NGA

این انیمه RTX 4090 GPU یک پروژه طرفدار است

کارت گرافیک RTX 4090 مود شده سفارشی، منبع: NGA

کارت اصلی در واقع توسط GALAX ساخته شده بود، اما همچنان همان مدل RTX 4090 Boomstar بود که هر کسی می‌تواند آن را بخرد. Modder آن را جدا کرد، رنگ آمیزی کرد و عناصر سفارشی را اضافه کرد و ظاهر آن را کاملاً تغییر داد.

کارت گرافیک RTX 4090 مود شده سفارشی، منبع: NGA

با تشکر فراوان از @LaCAfJH برای راهنمایی!

منبع

کارت گرافیک RTX 4090 مود شده سفارشی، منبع: NGA

ما معمولاً مشاهده می‌کنیم که سفارشی‌سازی‌ها در این نقطه به پایان می‌رسند، اما این modder فراتر رفت. طراحی بسته بندی کامل بر اساس علامت تجاری رسمی NVIDIA و دستورالعمل های بسته بندی ابداع شد، که تشخیص را از یک محصول خرده فروشی معمولی غیرممکن می کند. کاربر از فونت ها و آرم های رسمی NVIDIA، GALAX و حتی کنسرسیوم HDMI استفاده می کند.

کارت RTX 4090 Vladilena ثمره یک کار برجسته از یک جامعه مودینگ است، اما همچنین درسی برای ما است که هرگز تصور نکنیم که فقط به این دلیل که چیزی جعبه دارد، یک محصول واقعی است.

کارت گرافیکی که چند روز پیش در مورد آن گزارش دادیم، ساخت رسمی GALAX نیست.

به نظر می رسد، کارت گرافیک GALAX RTX 4090 که از سری انیمه ای به نام Eighty Six الهام گرفته شده است، یک محصول واقعی نیست. تأیید شد که کارت کاملاً از ابتدا یک پروژه ساخته شده از طرفداران است، و بله، این به معنای همه چیز است: Shroud جدید، صفحه پشتی، براکت I/O. در واقع، نه تنها کارت به طور کامل اصلاح شد، نویسنده حتی یک بسته بندی سفارشی برای یک کارت طراحی کرده بود.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر