GALAX GPU سفید GeForce RTX 4070 Ti را در ژاپن راه اندازی کرد

GALAX GALAKURO در رنگ سفید

منبع: کوروتوشیکو

منبع

Kuroutoshikou RTX 4070 Ti GALAKURO EX White OC، منبع: GALAX

کسانی که زیبایی شناسی ساده و گزینه های حداقل نور را ترجیح می دهند باید خوشحال باشند که بدانند تنها عنصری که روشن می شود خود آرم GeForce است. یک کانکتور برق 16 پین منفرد درست در وسط قرار دارد، بنابراین این مورد مناسبی است که یکی از آن آداپتورهای زاویه دار مفید باشد.

این مدل با فرکانس 2670 مگاهرتز (+ 2.3٪ OC) اورکلاک شده است، بدون تغییر در TDP یا ساعت حافظه.

این مدل هنوز توسط هیچ خرده‌فروشی فهرست نشده است، بنابراین قیمت آن هنوز تایید نشده است.

GALAX طرح های خود را تحت برندهای بسیاری ارائه می دهد، یکی از آنها Kuroutoshikou Galakuro نام دارد که به طور انحصاری در ژاپن فروخته می شود. امروز این شرکت در دسترس بودن RTX 4070 Ti جدید خود را اعلام کرد. با این حال، “جدید” ممکن است کلمه خوبی در اینجا نباشد زیرا همان کارت قبلا توسط GALAX و KFA2 به عنوان مدل EX WHITE در ایالات متحده و اروپا ارائه شده است.

لازم به ذکر است که این اولین پردازنده گرافیکی سفید RTX 40 نیست که توسط این شرکت به فروش می رسد. در اوایل سال جاری، GALAX سری RTX 4090 HOF خود را راه اندازی کرد که از طریق زیرمجموعه ژاپنی آنها نیز در دسترس هستند. با این حال، سری RTX 4070 EX بخش قیمتی کاملاً متفاوتی دارند.

کارت گرافیک جدید RTX 40 برای مشتریان ژاپنی.

Kuroutoshikou RTX 4070 Ti GALAKURO EX White OC، منبع: GALAX

این مدل مبتنی بر PCB سفارشی و راه حل خنک کننده سه فن است. اندازه آن 32 سانتی متر است و به سه اسلات PCIe نیاز دارد. GALAKURO EX White دارای فن های ارتقا یافته “Wings 2.0” است که گفته می شود تا 25٪ جریان هوای بهتری نسبت به نسل قبلی ارائه می دهد. این کارت به سه عدد از این فن ها مجهز شده است: دو عدد فن بیرونی 92 میلی متری و یک فن 102 میلی متری در وسط.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر