GALAX GeForce RTX 4090 Boomstar را راه اندازی کرد

Boomstar یک طراحی سه شیار و سه فن است که به یک کانکتور برق 16 پین مجهز شده است. این کارت‌ها همراه با HOF (تالار مشاهیر) معمولاً در رنگ سفید نگهداری می‌شوند، رنگی که به آرامی در بازار رایانه‌های شخصی محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند.

این کارت با اورکلاک کارخانه تا 2580 مگاهرتز (+78 مگاهرتز) در دسترس خواهد بود. این شرکت منبع تغذیه 1000 واتی را برای این کارت توصیه می کند، اما لازم به ذکر است که Boomstar دارای TDP مرجع NVIDIA در 450 وات است.

GeForce RTX 4090 Boomstar، منبع: GALAX

GeForce RTX 4090 Boomstar، منبع: GALAX

هفته گذشته عکسی از “شادترین مرد زنده” در فضای مجازی منتشر شد. یک جفت به خرید رفتند تا GeForce RTX 4090 و PlayStation 5 را همزمان تحویل بگیرند. کارتی که آنها خریدند در واقع همان کارت Boomstar RTX 4090 بود که شرکت اکنون آن را رسمی کرده است.

Boomstar، همراه با Metaltop، طرح های سفارشی GALAX هستند که به طور انحصاری در چین فروخته می شوند. این سری از راه حل های خنک کننده چشم نواز معمولاً در طرح های رنگی سفید یا نقره ای استفاده می کنند. این شرکت به تازگی مشخصات کامل سری جدید را منتشر کرده است که شامل مدل‌های اورکلاک شده کارخانه و استوک است.

GALAX همچنین در حال کار بر روی سری های سفارشی Boomstar با طرح های رنگی جدید است. این موارد 2 ماه پیش به اشتراک گذاشته شده اند و هیچ به روز رسانی در مورد اینکه چه زمانی در دسترس قرار می گیرند وجود ندارد.

GeForce RTX 4090 Boomstar، منبع: GALAX

موضوع سریال Boomastar 2022 کریستال است، کمی شبیه بازی راک Palit سری به جز سفید این کارت دارای یک صفحه پشتی کامل سفارشی با یک لوگوی بزرگ Boomstar، به علاوه لوگوهای اضافی در کناره و روی یک براکت پشتیبانی VGA است که همراه با کارت است.

این کارت اکنون در سایت های خرده فروشی چینی با قیمت 17999 RMB (2500 دلار آمریکا) فهرست شده است، بنابراین حدود 140 دلار بیشتر از نوع MetalTop است. هر دو مدل انحصاری چین هستند.

GALAX RTX 4090 Boomstar

منبع: کهکشان

منبع

GALAX بالاخره مشخصات کامل Boomstar جدید خود را منتشر کرد.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر