GALAX به زودی حافظه DDR5-8000 HOF خود را معرفی می کند

همانطور که وعده داده بود، GALAX China حافظه DDR5 خود را در ابتدای سال جاری به نمایش گذاشت. این هفته این شرکت تایید کرد که این حافظه باید خیلی زود راه اندازی شود و کیت های 16GBx2 را با سرعت های 6800، 7200 و 8000 MT/s معرفی خواهد کرد.

این حافظه دارای دو نوع PCB است، سیاه یا سفید، که با موضوع پردازنده‌های گرافیکی GALAX HOF مطابقت دارد. هر ماژول مجهز به یک هیت سینک سفید و نقره ای شیک با نوار LED ARGB خواهد بود.

GALAX هنوز تاریخ انتشار را تایید نکرده است، جدا از اینکه گفته است به زودی از طریق سایت های تجارت الکترونیک چینی در دسترس خواهد بود. این زمانی است که ما قیمت گذاری را یاد خواهیم گرفت.

گزارش شده است که GALAX به زودی حافظه DDR5 خود را با سرعت 6800 MT/s و بالاتر عرضه خواهد کرد.

GALAX با سری HOF خود وارد بازار حافظه های پرسرعت می شود

ظاهر سری همچنان از طرح رنگ نقره ای و سفید ثابت استفاده می کند و پوشش جدید اتلاف حرارت سفید از فرآیند پوشش الکتروفورتیک استفاده می کند. نماد نقره ای درخشان HOF LOGO از زوایای مختلف قابل مشاهده است.

درست همانطور که امسال شروع شده است، تولیدکنندگان حافظه شروع به به اشتراک گذاشتن اخبار مربوط به کیت های حافظه با سرعت بالا کرده اند. فرکانس‌های بالاتر از 7000 MT/s دیگر برای مشتریان دور از دسترس نیستند، اما پشتیبانی از چنین حافظه‌هایی ممکن است در حال حاضر به پلتفرم اینتل محدود شود.

منبع: GALAX چین

منبع

حافظه HOF PRO DDR5 منبع: GALAX

حافظه HOF PRO DDR5 منبع: GALAX

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر