Gainward Panthers، GeForce RTX 4080 و RTX 4070 Ti را با طراحی مخفیانه معرفی می کند.

هر دو پردازنده گرافیکی RTX 4080 و RTX 4070 Ti Panther از مشخصات استاندارد NVIDIA استفاده می کنند، هیچ اورکلاک کارخانه ای یا حتی افزایش محدودیت TGP برای هیچ یک از دو کارت وجود ندارد. این احتمالاً به همان اندازه به طراحی مرجع Gainward نزدیک است. سری Panther دارای یک طرح اتصال صفحه نمایش استاندارد با سه DP 1.4 و یک HDMI 2.1 است. همچنین یک کانکتور برق 16 پین روی هر دو کارت وجود دارد.

Gainward به تازگی دو کارت RTX 40 از سری جدید Panther خود را معرفی کرده است. این شرکت در حال حاضر مجموعه بزرگی از پردازنده‌های گرافیکی GeForce مانند Phantom یا Phoenix دارد. به نظر می رسد سری سوم در ترکیب جدید نیز با P شروع خواهد شد.

GPU GeForce RTX 40 Panther، منبع: Gainward

طراحی تاریک پنهان با جدیدترین گرافیک NVIDIA در زیر آن.

Gainward تأیید می کند که کارت های Panther دارای “Cyclone Fans” با افزایش جریان هوا هستند. اینها هوا را به یک هیت سینک بزرگ متصل به یک پایه بزرگ کوپر که هم پردازنده گرافیکی و هم حافظه را پوشش می دهد، هدایت می کنند. همچنین یک صفحه محافظ (پشتیبانی) برای جلوگیری از افتادگی کارت ها وجود دارد.

Gainward سری RTX 40 Panther را عرضه کرد

سری Panther دارای راه حل های خنک کننده سه فن با 3.1 اسلات خواهد بود که هیچ چراغ LED در هیچ جایی پیدا نمی شود (حتی یک لوگو). ما بلافاصله شباهت به سری Palit Jetstream را می بینیم که موضوعی مشابه دارد، اما کارت ها متفاوت به نظر می رسند. این تم طراحی تاریک و مینیمالیستی است، چیزی که قرار نیست به نمایش گذاشته شود یا برجسته شود، بنابراین احتمالاً کارتی عالی برای پنهان شدن در یک شاسی بدون پنجره است.

این شرکت قیمت یا تاریخ عرضه را برای پردازنده‌های گرافیکی Panther تایید نکرد، اما اولین خرده‌فروشان قبلاً لیست کارت‌ها را آغاز کرده‌اند.

منبع

GPU GeForce RTX 40 Panther، منبع: Gainward

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر