GAINWARD سری RTX 4070 Ti Star را راه اندازی کرد

قیمت سفارشی RTX 4070 Ti به شدت افزایش یافته است، برخی از آنها قبلاً به ستاره ها رسیده اند.

GeForce RTX 4070 Ti Pink Star، منبع: Gainward China

ستارگان رو به افزایش با RTX 4070 Ti

متأسفانه، هیچ یک از کارت ها در حال حاضر برای فروش فهرست نشده اند. البته باید توجه داشت که این کارت ها انحصاری بازار چین خواهند بود، بنابراین انتظار نداشته باشید که در جای دیگری ظاهر شوند.

منبع

هر دو مدل صورتی و سفید با گزینه اورکلاک کارخانه در دسترس خواهند بود. این به معنای افزایش 75 مگاهرتز در مقایسه با مشخصات مرجع NVIDIA است، بنابراین ساعت بوست 2685 مگاهرتز. این کارت ها برای شکستن رکورد جهانی طراحی نشده اند، بلکه برای ظاهر طراحی شده اند.

RTX 4070 Ti اولین نسخه از سری Star نیست. این شرکت قبلاً دارای طرح های آبی، طلایی و قرمز بر اساس سری RTX 30 بود. نسخه جدید کمی کاهش یافته است و باید راحت تر با سایر اجزا هماهنگ شود.

GeForce RTX 4070 Ti White Star، منبع: Gainward China

Gainward به تازگی سری جدید ستاره ای خود را معرفی کرده است. نام کارت‌ها دقیقاً قابل ترجمه نیست، اما چیزی شبیه به Stellar Magic Princess و Stellar White Moon است. برای شفافیت، در این پست ما فقط آنها را ستاره صورتی و ستاره سفید می نامیم.

هر دو کارت دارای طراحی سفارشی کامل با صفحات پشتی کامل هستند که با رنگ صفحه جلویی مطابقت دارد. راه حل خنک کننده سه فن به گونه ای طراحی شده است که در سه اسلات PCIe قرار می گیرد. آنها مجهز به یک کانکتور برق 16 پین هستند که درست در وسط قرار دارد و TDP استاندارد 285 وات را ارائه می دهند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر