Gainward سری GeForce RTX 4090/4080 Phantom Reunion، Phantom و Phoenix را معرفی کرد.

طراحی حرارتی مدل‌های GeForce RTX® 40 Phoenix با بهره‌گیری از فن سیکلون، پره‌های پخش‌کننده و لوله‌های حرارتی بسیار رسانا جدید، جریان هوای ثابت، اتلاف گرمای کارآمد و سطح آکوستیک پایین را حتی در محیط‌های بازی سنگین تضمین می‌کند. .

با کارت های گرافیک Gainward GeForce RTX® 40، کاربران کلاس کاملا جدیدی از عملکرد بازی و چند رسانه ای را تجربه خواهند کرد. DNA بازی خود را به پرواز درآورید. وقت آن است که با قدرت معماری جدید Ada Lovelace آماده شوید.

مشخصات GeForce RTX 40 “Phoenix”.
GeForce RTX® 4080
12 گیگابایت Phoenix GS
GeForce RTX® 4080
12 گیگابایت فونیکس
حافظه 12 گیگابایت/GDDR6X
پورت های خروجی 3-DP HDMI
اتصال دهنده برق 16 پین


به لطف فناوری جدید Auto Sync، کارت‌های Phoenix می‌توانند در یکپارچگی با سایر قطعات رایانه شخصی که از ARGB پشتیبانی می‌کنند با سازگاری عالی بدرخشند. بهترین از همه، فقط یک کابل را وصل کنید، نور ARGB را می توان یکباره بدون هیچ گونه کنترل نرم افزاری همگام سازی کرد.

از سایه بیرون آمد. متولد شده برای به چالش کشیدن.

Gainward همچنین نسخه Phantom Reunion را در GeForce RTX® 4080 12 GB sku منتشر می‌کند و گزینه‌های بیشتری را برای گیمرها و سازندگانی که از طراحی اصلی خنک‌کننده فانتوم لذت می‌برند ارائه می‌کند.

مشخصات GeForce RTX 40 “Phantom”.
GeForce RTX® 4090
فانتوم (GS)
GeForce RTX® 4080 16 گیگابایت
فانتوم (GS)
GeForce RTX® 4080 12 گیگابایت
فانتوم (GS) Reunion
GeForce RTX® 4080 12 گیگابایت
فانتوم (GS)
حافظه 24 گیگابایت/GDDR6X 16 گیگابایت/GDDR6X 12 گیگابایت/GDDR6X
پورت های خروجی 3-DP HDMI
اتصال دهنده برق 16 پین

سری GeForce RTX® 40 Phoenix

به عنوان برند پیشرو در بازار پرشور گرافیک، Gainward با افتخار کارت‌های گرافیکی سری GeForce RTX® 4090 و GeForce RTX® 4080 را ارائه می‌کند که با معماری GPU نسل بعدی انویدیا Ada Lovelace طراحی شده‌اند.

گیمرها دوباره متولد شدند. پرواز DNA بازی خود را.


Gainward سری GeForce RTX® 4090، RTX® 4080 16 GB و 12 GB را منتشر کرد

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

GeForce RTX® 40 Phantom علاوه بر این، دارای پره های پخش کننده، لوله های حرارتی فوق رسانا و صفحه محافظ فوق العاده متراکم برای عملکرد حرارتی بی نظیر و محافظت بیشتر از بردها است. ساختار قوی، سری فانتوم را قدرتمند، پویا و آماده شورش با وقار می کند.

GeForce RTX® 40 Phantom در تاریکی مطلق زندگی می کند و نیروهای بی امان و جسارت را در درون خود پرورش می دهد. بر روی پرتره سیاه سایه آن، دو نوار رعد و برق تزئین شده روی کولر، گیمرها را با قدرت هاردکور به مبارزه بدون ترس تحریک می کند. بر روی شبح تیره آن، رنگی از ARGB در لوگوی کناری تنها نمادی است که به شما امکان می دهد به وجود مخفی The Night Baron توجه کنید.

با استفاده از معماری بسیار کارآمد جدید NVIDIA Ada Lovelace، نسل سوم کارت‌های گرافیکی RTX، سری RTX 40 GeForce بسیار سریع هستند و به گیمرها و سازندگان یک جهش کوانتومی در عملکرد، رندر عصبی و بسیاری از قابلیت‌های پلتفرم پیشرو را می‌دهند. این پیشرفت عظیم در فناوری GPU دروازه ای برای همهجانبه ترین تجربه های بازی، ویژگی های باورنکردنی هوش مصنوعی و سریع ترین جریان های کاری ایجاد محتوا است. این پردازنده‌های گرافیکی پیشرفته‌ترین گرافیک را به آینده هدایت می‌کنند.

GeForce RTX® 40 Phantom Series – The Night Baron

سری GeForce RTX® 40 Phoenix یک جایگزین عالی برای خط سیاه مخفی فانتوم است. ظرفیت نورپردازی بزرگ ARGB در سری Phoenix برای کاربرانی که سبک بازی زنده‌تر را به تنظیمات رایانه‌های شخصی با تم مشکی ترجیح می‌دهند، مناسب است.

این مدل با ساختار حرارتی بازسازی‌شده عرضه می‌شود و از فن Cyclone کاملاً جدید برای عملکرد خنک‌کننده فوق‌العاده بهره می‌برد. نوک بال روی فن‌تیل جریان هوا را همگرا می‌کند و حداکثر جریان هوا را در کولر جمع‌آوری می‌کند. آثار پنجه تیز حک شده بر روی پره های فن جریان هوا را بیشتر صاف می کند و هوا را به طور پیوسته به سمت هیت سینک هدایت می کند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر