G.SKILL حافظه DDR5 سری Trident Z5 Neo و Flare X5 را معرفی کردG.SKILL حافظه DDR5 سری Trident Z5 Neo و Flare X5 را معرفی کرد که برای پردازنده های AMD Ryzen سری 7000 طراحی شده است.

(30 آگوست 2022) – G.SKILL International Enterprise Co., Ltd.، برند پیشرو در حافظه اورکلاک عملکرد و قطعات رایانه شخصی، هیجان زده است که دو سری حافظه جدید DDR5، سری Trident Z5 Neo و Flare X5 را معرفی کند که برای پردازنده های جدید AMD Ryzen™ 7000 Series و مادربردهای سری 600. پیشنهادات خانواده Trident Z5 Neo شامل انواع RGB (Trident Z5 Neo RGB) و غیر RGB (Trident Z5 Neo) است. سری Trident Z5 Neo و Flare X5 که با فناوری AMD EXPO™1 برنامه‌ریزی شده و با آی‌سی‌های حافظه با صفحه نمایش دستی ساخته شده‌اند، به علاقه‌مندان رایانه، گیمرها و اورکلاکرها اجازه می‌دهند عملکرد پلتفرم جدید AMD AM5 را تجربه کنند. برای مشاهده تریلر محصول سری Trident Z5 Neo روی لینک زیر کلیک کنید: https://www.youtube.com/watch?v=3A4cx-PqdSw

پشتیبانی فناوری AMD EXPO برای سوکت AMD AM5

سری Trident Z5 Neo و Flare X5 که برای پردازنده‌های رومیزی AMD Ryzen™ 7000 مجهز به حافظه DDR5 طراحی شده‌اند، با جدیدترین پروفایل‌های حافظه AMD EXPO (پروفایل‌های توسعه‌یافته برای اورکلاک) از پیش برنامه‌ریزی شده‌اند که به کاربران امکان می‌دهد به راحتی کیت‌های حافظه را اورکلاک کنند. با فعال کردن نمایه AMD EXPO در BIOS با مادربرد و پردازنده سازگار، کاربران می توانند سرعت حافظه اورکلاک شده را در پردازنده های AMD Ryzen™ 7000 Series آزاد کنند.

دیوید مک آفی، معاون شرکت و مدیر کل، واحد تجاری کانال مشتری، AMD گفت: “ما از شراکت با G.SKILL برای ارائه فناوری AMD EXPO به علاقه مندان، گیمرها و اورکلاکرها در سراسر جهان هیجان زده هستیم.” “فناوری AMD EXPO به کاربران در هنگام انتخاب حافظه، باز کردن عملکرد بهبودیافته حافظه با کلیک یک دکمه توجه می کند.”

میراث پرچمدار نئو
سری جدید Trident Z5 Neo و Trident Z5 Neo RGB با نام خانوادگی پرچمدار Trident، برای عملکرد اورکلاک در جدیدترین پلتفرم با پردازنده های AMD Ryzen™ 7000 Series ساخته شده اند. طراحی پخش‌کننده حرارت، مشکی مات با پوشش پودری نمادین را حفظ کرده و با یک قسمت آلومینیومی برس‌کاری شده مشکی ممتاز جفت شده است، که با اکثر طرح‌های رنگی مادربرد مطابقت دارد. با وفاداری به طراحی نئو، نوارهای هایلایت CNC در امتداد پهلوها، درخشندگی فلزی بیشتری را به طراحی پخش کننده حرارت می بخشد.

Flare X5 – DDR5 برای AM5
حافظه‌های DDR5 سری Flare X5 که در رنگ مشکی مات موجود است، جانشین حافظه‌های DDR4 سری Flare X هستند. Flare X5 که با تراشه های آی سی صفحه نمایش دستی آزمایش شده برای کیفیت و عملکرد ساخته شده است، برای پلت فرم جدید AM5 مجهز به DDR5 طراحی و بهینه شده است. علاوه بر این، ارتفاع کم نمای 33 میلی متری Flare X5 نیز این گزینه را برای ساخت های جمع و جور یا سازه هایی با خنک کننده های CPU بزرگ که ارتفاع خالی برای ماژول های حافظه بلندتر ندارند، تبدیل می کند.

مشخصات و در دسترس بودن
کیت های حافظه سری Trident Z5 Neo، Trident Z5 Neo RGB و Flare X5 DDR5 در سپتامبر 2022 از طریق شرکای توزیع جهانی G.SKILL در دسترس خواهند بود. لطفا برای لیست مشخصات به جدول زیر مراجعه کنید.

1اورکلاک و/یا کم ولتاژ پردازنده ها و حافظه های AMD، از جمله بدون محدودیت، تغییر فرکانس ساعت / ضرب یا زمان بندی / ولتاژ حافظه برای عملکرد خارج از مشخصات منتشر شده AMD، هر گونه گارانتی قابل اجرا محصول AMD را باطل می کند، حتی اگر از طریق سخت افزار AMD و/یا فعال باشد. نرم افزار. این ممکن است ضمانت‌های ارائه شده توسط سازنده یا خرده‌فروش سیستم را نیز باطل کند. کاربران تمام خطرات و تعهداتی را که ممکن است از اورکلاک و/یا ولتاژ کم پردازنده های AMD ناشی شود، از جمله، بدون محدودیت، خرابی یا آسیب به سخت افزار، کاهش عملکرد سیستم و/یا از دست دادن داده، فساد یا آسیب پذیری، متعهد می شوند. GD-106.


«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر