Funimation آخرین انیمیشن خود را در ۲ آوریل پخش خواهد کرد

Funimation آخرین انیمیشن خود را در ۲ آوریل پخش خواهد کرد

Funimation سونی Crunchyroll را از WarnerMedia به مبلغ 1.175 میلیارد دلار در سال 2020 خریداری کرد و آنها تبدیل خود را به یک سرویس اشتراک انیمیشن یکپارچه تحت نام دومی یک سال پس از اعلام قرارداد آغاز کردند. تا سال 2022، Crunchyroll در حال حاضر بیش از 50 نمایش را اضافه کرده است که یا انحصاری Funimation بودند و با دوبله در کتابخانه آن در دسترس نبودند. اکنون، به نظر می رسد که آنها تقریباً خدمات خود را یکپارچه کرده اند: Funimation فاش کرده است که برنامه و وب سایت قدیمی خود را در 2 آوریل تعطیل می کند.

در صفحه پایان خدمات Funimation، گفت که بیشتر محتوای آن قبلاً به Crunchyroll منتقل شده است. کسانی که هنوز Funimation را ترک نکرده‌اند، به‌طور خودکار منتقل می‌شوند – تنها کاری که باید انجام دهند این است که از اعتبارنامه‌های موجود خود برای ورود به وب‌سایت Crunchyroll استفاده کنند. پس از ورود به سیستم، پیامی دریافت می‌کنند که به آنها می‌گوید فهرست‌های Watch و History نیز در حال انتقال هستند.

از بینندگانی که یک حساب Funimation و Crunchyroll دارند خواسته می‌شود که داده‌های خود را از هر دو سرویس ادغام کنند یا استفاده از داده‌های خود را از یکی از آنها انتخاب کنند. و پس از 2 آوریل، صورت‌حساب آنها از طریق Crunchyroll's انجام می‌شود و قیمت آن از 8 دلار در ماه شروع می‌شود. متأسفانه، مشتریان Funimation که دارای نسخه‌های دیجیتال مکمل دی‌وی‌دی یا بلوری‌هایی هستند که خریداری کرده‌اند، دسترسی به آن‌ها را از دست خواهند داد، زیرا Crunchyroll از آنها پشتیبانی نمی‌کند. Funimation گفت: “(W)e به طور مداوم در حال تلاش برای ارتقای محتوای پیشنهادی ما و ارائه یک تجربه پخش انیمیشن استثنایی برای شما هستیم.” “ما از درک شما قدردانی می کنیم و شما را تشویق می کنیم تا کتابخانه انیمه گسترده موجود در Crunchyroll را کشف کنید.”

منبع