Fire TV Stick 4K Max آمازون در حال حاضر تقریباً نصف شده است

اکنون ممکن است زمان آن باشد که تنظیمات پخش جریانی اتاق نشیمن خود را ارتقا دهید. آمازون Fire TV Stick 4K Max را فقط با 30 دلار یا تقریباً نصف تخفیف دارد. همچنین اگر مکس موجود نیست، می‌توانید مدل معمولی 4K را با قیمت 27 دلار (معمولا 50 دلار) تهیه کنید. و اگر به دنبال یک تلویزیون تمام عیار هستید، این شرکت فروش تلویزیون‌های Fire را شامل مدل‌های سری 2 و Omni خودش و همچنین محصولات Hisense، Insignia، Pioneer و Toshiba می‌کند.

Fire TV Stick 4K Max

دستگاه های پخش جریانی خوب دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اگر بتوانید Roku Streaming Stick 4K یا Google Chromecast را بخواهید، مخصوصاً اگر با اکوسیستم الکسا ازدواج نکرده اید، بخواهید. و اگر به دنبال یک جعبه قدرتمند برای انجام همه کارها هستید که بتواند بازی را انجام دهد، بهتر است برای Apple TV 4K یا NVIDIA Shield TV Pro هزینه اضافی بپردازید. با این حال، Fire TV Stick 4K Max با قیمت 30 دلار، کار سختی است – شما عملکرد همه جانبه قوی را با قیمت یک دستگاه ارزان قیمت دریافت می کنید.

دنبال کردن @EngadgetDeals در توییتر و در خبرنامه Engadget Deals مشترک شوید برای آخرین معاملات فنی و مشاوره خرید.

منبع Fire TV Stick 4K Max ممکن است کوچک باشد، اما می تواند تمام نیازهای شما را از پخش کننده رسانه پوشش دهد. از طیف گسترده ای از خدمات، از جمله Prime Video، Netflix، Apple TV+ و Disney+ پشتیبانی می کند و می تواند چندین فرمت HDR (از جمله Dolby Vision و HDR10+) را با صدای Dolby Atmos کنترل کند. این سریع‌تر از سایر دانگل‌های استریم آمازون است و پشتیبانی قوی از خانه هوشمند الکسا را ​​ارائه می‌کند که شامل تصویر در تصویر زنده برای زنگ ویدیوی شما می‌شود.

آمازون