Final Fantasy 14 به دو اشتراک در Xbox نیاز دارد

Final Fantasy 14 به دو اشتراک در Xbox نیاز دارد

بازی محبوب MMO فاینال فانتزی 14 است، اما یک هشدار بزرگ وجود دارد. انتشار کامل به اشتراک Xbox Game Pass Core یا Ultimate نیاز دارد، این علاوه بر هزینه ماهانه برای اجرای واقعی بازی خواهد بود.

بیایید هزینه را تقسیم کنیم. یک اشتراک 30 روزه در بازی 15 دلار به شما باز می گرداند، در حالی که 90 روز هزینه 42 دلار و 180 روز به 78 دلار می رسد. Xbox Game Pass Core 10 دلار در ماه یا 60 دلار برای یک سال هزینه دارد. Xbox Game Pass Ultimate 17 دلار در ماه هزینه دارد. بنابراین بازیکنان Xbox باید حداقل 18 دلار در هر ماه و حداکثر 32 دلار در ماه برای سفر به دنیای جادویی Eorzea هزینه کنند. خود دانلود رایگان است، برای هر آنچه که ارزش دارد.

این به چند دلیل کمی غیر معمول است. در آوریل 2021، مایکروسافت برای بازی های چند نفره رایگان بازی کرد. فاینال فانتزی 14، با این حال، کاملا رایگان برای بازی نیست، هر چند رایگان برای دانلود است. همچنین، بازیکنان پلی‌استیشن مدت‌هاست که می‌توانند بدون نیاز به خرید اشتراک پلی‌استیشن پلاس، در این بازی ماجراجویی کنند. از نظر سونی، این بازی در دسته بازی های رایگان قرار می گیرد، اما برای مایکروسافت نه.

شایان ذکر است که شرط اشتراک برای بازیکنان بتا برداشته شده است. تست بتای باز برای Xbox Series X|S نسخه فاینال فانتزی 14 در 21 فوریه ساعت 12 صبح بعد از ظهر شروع می شود.

بازی کامل پس از اتمام نسخه بتا منتشر خواهد شد، اما هنوز اطلاعات دقیقی در دست نیست. باید تا تابستان امسال در دسترس باشد نسخه بتای باز برای بازیکنان جدید محفوظ است، بنابراین اگر قبلاً به نسخه آزمایشی رایگان یا مجوز ثبت شده در حساب Square Enix خود دسترسی داشته باشید، نمی‌توانید در آن شرکت کنید.

منبع