EVGA Precision X1 اکنون از GeForce RTX 4090 پشتیبانی می کند، کارتی که شرکت ندارد

منبع: EVGA

به نظر می رسد، حتی با وجود عدم شرکت در راه اندازی RTX 40، مهندسان نرم افزار EVGA همچنان در حال کار بر روی اضافه کردن پشتیبانی از RTX 40 هستند. در اینجا یادآوری می کنیم که EVGA Precision X1، ابزار اورکلاک، نظارت و پیکربندی این شرکت برای کارت های GeForce RTX، در واقع با سایر GPU های فروشنده کار می کند. بدیهی است که همه ویژگی‌ها مانند داده‌های حسگر، کنترل فن یا همگام‌سازی LED کار نمی‌کنند، اما بر اساس همان NVIDIA API است.

با تشکر فراوان از pfeitosa برای راهنمایی!

منبع EVGA از سری RTX 40 پشتیبانی می کند.

ما می توانیم تأیید کنیم که RTX 4090 واقعاً توسط این نسخه از X1 پشتیبانی می شود. این پردازنده گرافیکی و اورکلاک فرکانس حافظه، اضافه ولتاژ و تنظیم حد حرارت/توان را پشتیبانی می کند.

کسانی که به ابزارهای اورکلاک نیاز دارند، مطمئناً گزینه های بهتری مانند MSI Afterburner یا ASUS GPU Tweak (هر دو از کارت های Radeon و GeForce پشتیبانی می کنند) وجود دارد. برای دارندگان EVGA RTX 30، خبر خوب این است که توسعه ابزار Precision X1 با خروج EVGA از تجارت VGA متوقف نشده است. با این حال، این شرکت هیچ قولی در مورد به‌روزرسانی‌های بزرگ آینده نداد.

Precision X1 با پشتیبانی از RTX 4090

دو ماه پیش، EVGA اعلام کرد که دیگر کارت گرافیک تولید نخواهد کرد. این بدان معناست که ما هیچ کارت GeForce RTX 40 با نام تجاری EVGA را نخواهیم دید، مگر اینکه کسی نمونه اولیه آنها را فاش کند.

Precision X1 با پشتیبانی از RTX 4090، منبع: EVGA

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر