Evernote پس از اخراج بیشتر نیروی کار خود در ایالات متحده به اروپا نقل مکان می کند

این که چگونه این شرکت قصد دارد Evernote را در بازاری مملو از رقبایی مانند Notion و Obsidian Ferrari موفق کند، نگفته است. هرچه Bending Spoons برای Evernote برنامه ریزی کرده باشد، نمی توان انکار کرد که این یک نقطه ضعف دیگر برای برنامه ای است که زمانی یکی از محبوب ترین برنامه های یادداشت برداری بود که می توانستید دانلود کنید و یکی از عزیزان اولیه رونق اپ استور بود. Evernote در اوج خود از ارزشی معادل 1 میلیارد دلار برخوردار بود، اما عدم تمرکز و نرم‌افزار باگ این شرکت را در سال‌های اخیر تبدیل به پوسته‌ای از خود کرده است.

Evernote بیشتر نیروی کار خود را حذف کرده است. در بیانیه ای که با SFGateBending Spoons، توسعه‌دهنده اپلیکیشن مستقر در میلان که نوامبر گذشته این شرکت را خرید، روز جمعه گفت که تقریباً تمام کارکنان Evernote را در ایالات متحده و شیلی اخراج کرده است. Bending Spoons قصد دارد بیشتر فعالیت های باقی مانده این شرکت را به اروپا منتقل کند. این اخراج ها کمتر از شش ماه پس از آن رخ می دهد که این شرکت 129 موقعیت در Evernote را کاهش داد زیرا این برنامه برای سال ها بی سود بود. Bending Spoons دقیقاً تعداد کارکنان تحت تأثیر این دور آخر اخراج را به اشتراک نمی گذارد. اسکن لینکدین نشان می‌دهد که برخی از مهندسان نرم‌افزاری که چند سال در Evernote بوده‌اند روز جمعه شغل خود را از دست داده‌اند.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.منبع

لوکا فراری، مدیرعامل Bending Spoons گفت: “برنامه های ما برای Evernote مانند همیشه جاه طلبانه است: در آینده، یک تیم رو به رشد و اختصاصی مستقر در اروپا به مالکیت محصول Evernote ادامه خواهد داد.” SFGate. این تیم همچنین در موقعیت ایده‌آلی برای بهره‌برداری از تخصص و نیروی بیش از 400 نیروی کار در Bending Spoons خواهد بود که بسیاری از آنها از زمان خرید به صورت تمام وقت روی Evernote کار می‌کنند.» فراری اضافه کرد که Bending Spoons به کارکنان آسیب دیده 16 هفته حقوق، پاداش عملکرد متناسب و حداکثر یک سال بیمه درمانی ارائه می دهد.