Elgato’s Stream Deck+ اولین تخفیف خود را در آمازون دریافت می کند


اگر به دنبال ارتقاء بازی استریم خود در تابستان امسال هستید، ممکن است اکنون زمان انجام آن باشد. Elgato’s Stream Deck + از 200 دلار به 180 دلار کاهش یافته است – ده درصد تخفیف. این معامله یکی از اولین فروش های واقعی در Stream Deck + از سال گذشته است.

Elgato USB-C Stream Deck +

الگاتو

Stream Deck + دارای هشت کلید LCD قابل تنظیم است که عملکردهایی مانند پخش زنده، پخش موسیقی و تغییر صحنه را خودکار می کند. این شامل یک نوار لمسی و چهار دستگیره برای کنترل بخش‌هایی از جریان شما مانند صدا، نور و تصویر است. Stream Deck + همچنین دارای پلاگین هایی برای Camera Hub، Elgato Wave Link، Spotify، Twitch و موارد دیگر است.

همتایان آن، Elgato’s Stream Deck Mini و Stream Deck Classic نیز در فروش هستند، اگر به دنبال چیزی ارزان‌تر هستید. Stream Deck Mini 13 درصد تخفیف دارد که از 80 دلار به 69.90 دلار کاهش یافته است که آن را مقرون به صرفه ترین گزینه در خط تولید می کند. این شش کلید LCD قابل تنظیم را ارائه می دهد و شامل ادغام هایی مانند YouTube و Twitch است. تفاوت‌های اصلی در اینجا این است که Stream Deck Mini به شما امکان می‌دهد تا اقدامات کمتری را در یک زمان خودکار کنید، و دکمه‌های کنترلی برای مدیریت ویژگی‌هایی مانند صدا و نور را ندارد.

Stream Deck Classic جایی بین خواهر و برادرهایش قرار می گیرد – بنابراین ممکن است گزینه Goldilocks شما باشد. دارای 15 کلید LCD قابل تنظیم و ادغام مانند Discord و Spotify اما بدون دستگیره کنترل. کلاسیک با قیمت 120 دلار به فروش می رسد که کمتر از 150 دلار است که بیشترین تخفیف را در بین این سه مدل با 20 درصد به ارمغان می آورد.

Elgato Stream Deck Mini

دنبال کردن @EngadgetDeals در توییتر و در خبرنامه Engadget Deals مشترک شوید برای آخرین معاملات فنی و مشاوره خرید.

منبع