EK خنک کننده CPU Nucleus AIO Dark “غیر RGB” را راه اندازی کرد

EK®، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های خنک‌کننده رایانه، در حال گسترش مجموعه Nucleus AIO خود با یک مدل کاملاً جدید، EK-Nucleus AIO Dark است. EK دائماً روی پاکت محصولات موجود فشار می آورد و سعی می کند چیزی برای همه بسازد. این AIO شکل مدل اصلی را حفظ می‌کند اما گزینه‌ای کاملاً مشکی و غیر RGB با قیمت رقابتی برای افرادی که بودجه یا سلیقه آنها اجازه FPS اضافی را نمی‌دهد ارائه می‌کند که در غیر این صورت از نور RGB #جوک استفاده می‌شود.

EK-Nucleus AIO سری تاریک
EK-Nucleus AIO Dark یک راه حل خنک کننده مایع همه در یک تمام مشکی برای پردازنده های مدرن AMD® و Intel® است. بدون هیچ گونه RGB روی فن ها یا واحد پمپ بلوک عرضه می شود. برخلاف مدل استاندارد، پوششی روی مخازن انتهایی که اتصالات روی رادیاتور را پنهان می کند، یا پوشش آلومینیومی روی رادیاتور ندارد. این اقدامات صرفه جویی در هزینه به EK اجازه داد تا یک راه حل AIO کاملاً مبتنی بر عملکرد و در عین حال مقرون به صرفه ارائه دهد.

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

واحد پمپ بلوک
طراحی دایره ای به یک دلیل انتخاب شده است – قسمت بالایی به شما امکان می دهد بدون توجه به موقعیت خنک کننده، لوگوی نشان را تغییر دهید. جهت را می توان با افزایش 90 درجه تغییر داد، بنابراین بسته به موقعیتی که AIO روی CPU نصب شده است، می توانید قسمت بالایی را بردارید و آن را بچرخانید تا آرم به درستی قرار گیرد. بنابراین بدون توجه به زاویه ای که برای نصب کولر AIO استفاده می شود، همیشه زیبایی تمیز و یکدستی را ارائه می دهد.

این AIO ها در اندازه های 240 و 360 میلی متری عرضه می شوند که دارای فن های FPT 120 میلی متری EK هستند. فناوری فشار کامل (FPT) یک طراحی فول فریم است که با رادیاتور تماس برقرار می کند و بدون از دست دادن فشار هوای ساکن، آن را کاملاً خاموش می کند. این فن ها دارای نسبت عملکرد به نویز بهینه و متعادل در محدوده عملیاتی وسیع فن هستند. گوشه های لاستیکی در دو طرف فن تعبیه شده است تا انتقال ارتعاش به بقیه رایانه شخصی کاهش یابد.

اتصالات و لوله
جدید EK-Nucleus AIO Dark دارای لوله لاستیکی از پیش نصب شده و تقویت شده است که دارای آستین های مشبک نایلونی ظریف و پوشش های آلومینیومی روی هر لوله است که دوام فوق العاده را تضمین می کند. موقعیت های اتصال بهبود یافته امکان نصب و تنظیم آسان لوله لاستیکی را فراهم می کند و این Nucleus AIO را حتی برای تنگ ترین فضاها نیز مناسب می کند.


EK INTROS EK-NUCLEUS AIO DARK، “گوسفند سیاه” خانواده هسته

ابزار ویژه ای وجود دارد که به کاربران اجازه می دهد بدون آسیب رساندن به انگشتان، پایه ها را به راحتی پیچ و محکم کنند. این مزیت دیگری برای تجربه کاربر در هنگام نصب این AIO است.

صفحه سرد از مس با یک پشته باله متراکم ساخته شده است تا از هدایت حرارتی و انتقال حرارت عالی از CPU به خنک کننده اطمینان حاصل کند.

در دسترس بودن و قیمت
سری Nucleus Dark AIOهای EK در اسلوونی، اروپا طراحی شده اند. آنها برای پیش‌سفارش در فروشگاه EK در دسترس هستند. انتظار می رود آنها در اواخر آوریل 2023 ارسال شوند. در جدول زیر می توانید قیمت خرده فروشی پیشنهادی سازنده (MSRP)، از جمله مالیات بر ارزش افزوده را مشاهده کنید.

  • EK-Nucleus AIO CR240 Dark 129.90 €
  • EK-Nucleus AIO CR360 Dark 169.90 €


Nucleus AIOهای EK، از جمله Nucleus Dark، مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را ارائه می‌دهند، که برخی از آنها عبارتند از یک پمپ قابل چرخش، موقعیت‌های اتصال جدید، و زنجیر زنجیر فن‌ها. هسته‌های AIO برای سوکت نسل بعدی اینتل و سوکت AMD AM5 نیز آماده هستند.

جعبه ابزار لوازم جانبی
یک جعبه ابزار تمیز با تمام پیچ های نصب، خمیر حرارتی، ابزار و پایه های پایه همراه با این AIO است.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر