EK بلوک های آب درجه یک ایستگاه کاری را برای پردازنده های AMD Ryzen AM5 راه اندازی می کند

در دسترس بودن و قیمت
بلوک های آبی EK-Pro CPU WB AM5 در اسلوونی، اروپا ساخته شده اند و برای پیش خرید از طریق فروشگاه اینترنتی EK در دسترس هستند. انتظار می رود این محصولات در اواخر فوریه 2023 عرضه شوند. جدول زیر قیمت خرده فروشی پیشنهادی سازنده (MSRP) را با احتساب مالیات بر ارزش افزوده نشان می دهد.EK بلوک های آبی درجه یک ایستگاه کاری را برای پلت فرم های AM5 تولید می کند

CPU EK-Pro WB AM5 Ni + Inox
بلوک آبی EK-Pro CPU WB AM5 Ni + Inox که یک بلوک آب مخصوص ایستگاه کاری برای پردازنده‌های AMD AM5 است، دارای دو پورت استاندارد G1/4 اینچ رشته‌ای در بالای خود است. این راه حل خنک کننده درجه یک سازمانی که با عملکرد، قابلیت اطمینان، سرویس و بدون مصالحه ساخته شده است، برای دسکتاپ ها، ایستگاه های کاری و رک های سرور بلندتر در نظر گرفته شده است. رویه بلوک آب با ماشینکاری CNC از POM Acetal مشکی بادوام و براکت نگهدارنده از فولاد ضد زنگ برش لیزری ساخته شده است.

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

EK®، تولید کننده پیشرو چرخ دنده خنک کننده مایع، در دسترس بودن دو راه حل خنک کننده مایع با کارایی بالا برای خانواده پردازنده های AMD® Ryzen بر اساس سوکت AMD AM5 را اعلام کرده است. این بلوک های آب تک سوکت AM5 در هر دو فرمت استاندارد و سازگار با 1U در دسترس هستند که به طور خاص برای رک های سرور طراحی شده اند.

CPU EK-Pro WB AM5 Rack Ni + Inox
CPU EK-Pro WB AM5 Rack Ni + Inox یک بلوک آب اختصاصی درجه سرور با سازگاری با رک 1U است. به طور واضح برای پردازنده های سوکت AM5 AMD توسعه یافته است و دارای چهار پورت G1/8 اینچی است که به دو طرف تقسیم شده اند تا مدیریت لوله آسان تر و سازگاری نهایی با رک های کم مشخصات را داشته باشند. این راه حل خنک کننده درجه یک سازمانی با تمرکز بر عملکرد، قابلیت اطمینان و سرویس دهی طراحی و ساخته شده است و به دنبال هیچ مصالحه ای نیست. رویه با ماشینکاری CNC از POM Acetal مشکی بادوام و براکت نگهدارنده از فولاد ضد زنگ برش لیزری ساخته شده است.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر