EK افزایش قیمت محصولات آبسردکن را 8 درصد اعلام کرد.

این تغییرات در 31 مارس 2023 رخ می دهد و افزایش قیمت فقط بر برخی محصولات تأثیر می گذارد. این قیمت‌ها به طور متوسط ​​8 درصد افزایش می‌یابد، که برای هر محصول یا خط محصول منتخبی که شرکت ما در حال حاضر ارائه می‌کند اعمال می‌شود.

تمام سفارش‌هایی که قبل از 31 مارس 2023 ثبت می‌شوند، تحت تأثیر این تعدیل‌های قیمت قرار نخواهند گرفت.

منبع: EK

منبع – EK

متاسفانه این افزایش کم نیست و به طور متوسط ​​حدود 8 درصد خواهد بود. این شرکت هنوز لیست کامل تعدیل‌های قیمت را به اشتراک نمی‌گذارد، اما این تغییرات باید از آوریل اعمال شود. این بدان معنی است که کلیه سفارشات انجام شده تا پایان ماه جاری تحت تأثیر افزایش قیمت قرار نخواهند گرفت.

EK دلایل زیادی را برای این افزایش ذکر می کند، مانند هزینه های نیروی کار، قیمت مواد یا مشکلات تامین آنها. معنای اصلی این امر این است که محصول شرکت برای پوشش این هزینه‌ها گران‌تر خواهد بود.

محصولات آبسردکن EK از آوریل 8 درصد گران تر می شوند

خبر خوب این است که علاقه‌مندان به رایانه‌های شخصی گزینه‌های زیادی برای خنک کردن سیستم‌های خود در اختیار دارند، از جمله Bykski، Alphacool، Thermaltake، Optimus، Barrow یا Watercool. علاوه بر این، کارت‌های گرافیک را می‌توان با بلوک‌های آبی که از قبل نصب شده‌اند، خریداری کرد، که از قضا اغلب توسط EK ساخته شده‌اند.

با توجه به شفافیت کامل، می‌خواهیم تغییراتی را که در هفته‌های آینده انجام خواهد شد، به اطلاع شما برسانیم. با توجه به عوامل مختلفی مانند مشکلات تامین مواد اولیه، قیمت مواد و هزینه های نیروی کار، ما قیمت طیف انتخابی از محصولات خود را افزایش خواهیم داد.

یک برند معروف تولید کننده قطعات خنک کننده آب کامپیوتر، افزایش قیمت را اعلام کرد.

ما به شما اطمینان می دهیم که این تصمیم را ساده نگرفته ایم بلکه به دلیل تغییرات اخیر در بازار مجبور به انجام این کار شده ایم.

EK به دلیل همکاری نزدیک با بسیاری از برندهای محبوب از جمله AMD، Intel و NVIDIA شناخته شده است. بسیاری از مادربردها دارای مونو بلوک های سفارشی هستند، در حالی که این روزها عملاً هر GPU سفارشی دارای یک بلوک آبی خاص است که کاملاً متناسب است. البته، حتی تغییرات جزئی از طراحی مرجع به این معنی است که محصول خنک کننده باید اصلاح شود. این بدون شک به پیچیدگی طراحی می افزاید و هزینه را بیشتر می کند.

این شرکت اسلوونیایی امروز اعلام کرد که مجبور است قیمت محصولات خود را افزایش دهد. اگرچه این تصمیم ساده نبود، اما با توجه به شرایط فعلی بازار ضروری بود.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر