Echo Show 8 2023 را با یک لامپ هوشمند رایگان به قیمت 100 دلار در فروش بهاره آمازون انتخاب کنید.

Echo Show 8 2023 را با یک لامپ هوشمند رایگان به قیمت 100 دلار در فروش بهاره آمازون انتخاب کنید.

امروز پایان فروش بهار بزرگ آمازون است و هنوز چند معامله فنی وجود دارد که ارزش بررسی دارد، از جمله این بسته Echo Show 8 همراه با یک لامپ هوشمند Amazon Basics. اگر آنها را به قیمت کامل و جداگانه خریداری می کردید، 163 دلار می پرداختید، اما اکنون مجموعه به 100 دلار کاهش یافته است. یعنی 38 درصد تخفیف. اگر صفحه نمایش هوشمند را به تنهایی می خواهید، همان 100 دلار است. این حدود 10 دلار بیشتر از قیمت کم سابقه آن و 33 درصد صرفه جویی است.

آمازون

فروش بزرگ بهار آمازون 38 درصد از آخرین نمایشگر هوشمند Echo Show 8 را کاهش می دهد و یک لامپ هوشمند رایگان آمازون را به آن می اندازد.

100 دلار در آمازون

اگر به‌تازگی مسیر عظمت خانه هوشمند را شروع کرده‌اید، می‌توانید این مجموعه را به عنوان یک کیت آغازین در نظر بگیرید، زیرا Echo Show به شما صدا و کنترل معمولی بر روی لامپ جدیدتان را می‌دهد. ما در راهنمای خود نسل قبلی Echo Show 8 را بهترین نمایشگر آمازون نامیدیم. تعادل خوبی بین اشغال نکردن فضای زیاد و ارائه یک منطقه مشاهده کافی قابل توجه با صفحه نمایش 8 اینچی برقرار می کند. ما همچنین دوست داشتیم که چقدر در انجام تماس‌های ویدیویی مهارت دارد.

در پاییز گذشته در رویداد سخت افزاری آمازون توانستیم به آخرین نسخه از نمایشگر در یک دمو نگاهی بیندازیم. جلوی شیشه‌ای لبه‌به‌لبه‌ی جدید و در کل طراحی دقیق‌تری دارد. اما شاید جالب ترین به روز رسانی، معرفی ویژگی محتوای تطبیقی ​​باشد. بسته به جایی که در اتاق هستید، نمایشگر محتوای متفاوتی را نشان می‌دهد: زمان و اطلاعات آب و هوا با فونت بزرگ در زمانی که دور هستید، و تقویم شخصی‌تر و مقالات خبری وقتی نزدیک‌تر می‌شوید.

این لامپ به شما امکان می‌دهد روشنایی و رنگ آن را فقط با صحبت کردن با نمایشگر هوشمند خود تغییر دهید. همچنین می‌توانید از برنامه الکسا برای تنظیم روتین‌هایی استفاده کنید که مثلاً هنگام گفتن «شب بخیر» چراغ را خاموش می‌کند یا یک ساعت قبل از غروب آفتاب روشن می‌کند.

راهنمای خرید فروش بهاره شما: فروش بهاره در هوا است، تیتر توسط رویداد فروش بزرگ بهار آمازون. ویراستاران متخصص ما همه را سرپرستی می کنند بهترین فروش بهاره همینجا برای خرید بهترین ها با Engadget همراه باشید معاملات فنی از فروش بهار بزرگ آمازون، بهترین ها را از کارشناسان خودرو اتوبلاگ بشنوید معاملات بهاری خودرو در آمازون، و پیدا کنید فروش بهاره برای خرید در AOL، که فقط برای شما انتخاب شده است.

منبع