Echo Show 5 آمازون دوباره با قیمت 50 دلار به فروش می رسد

آمازون

Amazon Echo Show 5 (نسل سوم)

این معامله 5 دلار بیشتر از پایین ترین قیمتی است که در طول Prime Day شاهد بودیم، اما بهترین قیمتی است که خارج از آن دیده ایم، و مختص مشترکین آمازون پرایم نیست.

اگر به Echo Show 5 جدید توجه کرده‌اید، اما نتوانسته‌اید یکی از آن‌ها را در Prime Day خریداری کنید، نمایشگر هوشمند کوچک با قیمت 50 دلار به فروش می‌رسد. در حالی که شاهد بودیم که دستگاه در طول رویداد فروش آمازون 5 دلار کمتر شد، این معامله منحصر به اعضای Prime بود. این تخفیف 40 دلاری برای همه آزاد است و دومین پایین‌ترین قیمتی است که از زمان عرضه نمایشگر در ماه می دیده‌ایم. نسخه کودکانه این نمایشگر نیز با قیمت 60 دلار به فروش می رسد، اگرچه این رقم 10 دلار بیشتر از قیمت روز پرایم است.

Amazon Echo Show 5 (نسل سوم)

دنبال کردن @EngadgetDeals در توییتر و در خبرنامه Engadget Deals مشترک شوید برای آخرین معاملات فنی و مشاوره خرید.

منبع

Echo Show 5 جدید کمی سیستم پردازنده و بلندگو را بهبود می بخشد، اگرچه هنوز به اندازه Echo Show 8 سریع یا پر صدا نخواهد بود، توصیه اصلی ما برای کسانی که می خواهند صفحه نمایش هوشمند الکسا داشته باشند. (این صفحه نمایش 8 اینچی اکنون با قیمت 75 دلار در دسترس است، که 15 دلار بیشتر از قیمت Prime Day است.) به همین ترتیب، دوربین 2 مگاپیکسلی برای تماس های ویدیویی متوسط ​​است و صفحه نمایش با وضوح 960 در 480 برای تماشای عکس ها بسیار مجلل نیست. . با این حال، اگر به طور منظم از الکسا استفاده می کنید، فضای محدودی دارید و می خواهید تا حد ممکن هزینه کمتری برای نمایشگر مناسب بپردازید، Echo Show 5 با این قیمت منطقی است.

اگرچه ما این نسخه نسل سوم Echo Show 5 را بررسی نکرده‌ایم، این دستگاه یک به‌روزرسانی تا حد زیادی تکراری نسبت به نسخه قبلی خود است، که انتخابی در راهنمای ما برای بهترین نمایشگرهای هوشمند بود. نسخه جدید همچنان باید به عنوان یک ساعت زنگ دار هوشمند بهترین عملکرد را داشته باشد، زیرا پنل 5.5 اینچی آن نسبت به مدل های بزرگتر Echo Show روی میز کنار تخت مناسب تر است. سنسور نور محیط آن به طور خودکار روشنایی صفحه را در هنگام تاریکی کاهش می دهد، در حالی که عملکرد ضربه زدن به تعویق به شما امکان می دهد چند دقیقه بیشتر استراحت کنید. این هنوز هم یک اکو است، بنابراین می‌تواند موسیقی پخش کند، اطلاعات آب و هوا را جمع‌آوری کند، دستگاه‌های خانه هوشمند را کنترل کند و سایر کارهای مرتبط با الکسا را ​​انجام دهد. و در حالی که هیچ دستگاهی مانند این برای افرادی که از حفظ حریم خصوصی آگاه هستند ایده آل نیست، حداقل یک شاتر دوربین فیزیکی و یک دکمه بی صدا میکروفون وجود دارد.