Echo Dot آمازون در اوایل معاملات پرایم دی به پایین ترین رقم تاریخ 23 دلار سقوط کرد

آمازون

Echo Dots در سرتاسر خانه شما سازگار است و آنها را برای مهمانی ها یا فضاهای بزرگتر ایده آل می کند. آنها همچنین می توانند با Fire TV شما همگام شوند و یک نوع سیستم سینمای خانگی ایجاد کنند. از آنجایی که تخفیف فعلی به شما امکان می دهد دو عدد را به قیمت یکی بخرید (با چند دلار برای میان وعده های فیلم باقی مانده)، باید فکر کنید که آیا صدای گسترده تری می خواهید.

اگر به دنبال یک اسپیکر هوشمند برای فضای جمع و جورتر هستید – و برای صرفه جویی در هزینه – آمازون Echo Pop نیز برای Prime Day تخفیف بزرگی را اعلام می کند، با تخفیف 55 درصدی که اسپیکر را از 40 دلار به 18 دلار می رساند. این مدل جدید دارای یک بلندگوی جلویی است و می‌تواند کمی کیفیت صدا را در ولوم بالا از دست بدهد، اما به غیر از چند گزینه رنگی مختلف، تفاوت زیادی با برادر خود ندارد.

اکو پاپ

روز آمازون پرایم در راه است، و به همراه آن، معاملات بسیار خوبی برای بسیاری از دستگاه‌های خانه هوشمند مورد علاقه ما، از جمله بلندگوهای با قیمت مناسب ارائه می‌شود. ما از طرفداران پر و پا قرص Echo Dot آمازون هستیم و اخیراً نسل پنجم آن را به عنوان بهترین اسپیکر هوشمند موجود با قیمت کمتر از 50 دلار معرفی کرده‌ایم، و اکنون این اسپیکر به کمترین میزان خود یعنی 23 دلار رسیده است. این تخفیف 54 درصدی، یکی از مقرون به صرفه ترین بلندگوهای هوشمند موجود در بازار را به کسری کوچک از قیمت رقیبش کاهش می دهد.

پرایم انحصاری
Echo Dot (نسل پنجم)

راهنمای خرید روز نخست شما: همه ما را ببینید روز نخست پوشش. خرید کنید بهترین معاملات پرایم روز در یاهو لایف Engadget را دنبال کنید بهترین معاملات فناوری Amazon Prime Day. در مورد بیاموزید روندهای روز نخست در در دانستن. از کارشناسان اتومبیل اتوبلاگ در مورد مواردی که باید در مورد خودروهای ضروری خرید کنید بشنوید معاملات پرایم روز و پیدا کنید فروش پرایم روز برای خرید در AOL، که فقط برای شما انتخاب شده است.منبع

آمازون نسل پنجم Echo Dot را در سال گذشته با کیفیت صدای بهبود یافته در مقایسه با مدل های قبلی عرضه کرد. این برنامه آمازون موزیک، اسپاتیفای و اپل موزیک را پخش می‌کند، الکسا را ​​در اختیار دارد تا به هر سؤالی پاسخ دهد یا وضعیت آب و هوا را به شما بگوید و برای مواقعی که نمی‌خواهید او گوش کند، یک دکمه خاموش کردن میکروفون دارد.