‘EA Sports FC 24’ در تاریخ 29 سپتامبر برای کنسول ها و رایانه های شخصی عرضه می شود


این طلوع عصر جدیدی برای سری‌های برتر فوتبال است و این شرکت اعلام کرده است که اولین قسمت از فرنچایز تغییر نام‌گذاری شده چه زمانی عرضه می‌شود. EA Sports FC 24 در تاریخ 29 سپتامبر برای PS5، PS4، Xbox Series X/S، Xbox One، Nintendo Switch و PC عرضه خواهد شد. همکاری طولانی مدت EA با فیفا ، باعث تغییر نام می شود.

شایعات حاکی از آن بود که نسخه های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X/S 80 دلار قیمت خواهند داشت، اما این موارد درست نبود. قیمت بازی همچنان 70 دلار روی آن پلتفرم هاست. با این حال، بازیکنان پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نیز باید این مبلغ را بپردازند. EA آن را به عنوان یک عنوان بین نسلی “حق دوگانه” می فروشد. EA Sports FC 24 همچنین در رایانه شخصی 70 دلار قیمت دارد، در حالی که در سوییچ 60 دلار است.

نسخه 100 دلاری Ultimate شامل امتیازات Ultimate Team، 4600 امتیاز FC و حداکثر هفت روز دسترسی زودهنگام است. قابل ذکر است، کسانی که نسخه استاندارد را انتخاب می‌کنند، به حالت کمپین تیم نهایی دسترسی نخواهند داشت، اگرچه همچنان می‌توانند نسخه معمولی Ultimate Team را بازی کنند – EA نمی‌خواهد هیچ بازیکنی را از یکی از آنها قفل کند. . در همین حال، EA برای اولین بار به تیم Ultimate می‌رود، به این معنی که مردان و زنان در یک زمین مجازی با یکدیگر و علیه یکدیگر بازی خواهند کرد.

تاریخ انتشار و جزئیات قیمت برای اولین بار به عنوان EA مناسب ظاهر شد و . این سری که قبلاً با نام فیفا شناخته می شد، در حال کسب دو لیگ جدید زنان است: لیگ F اسپانیا و Frauen-Bundesliga که به ترتیب بالاترین سطح رقابت در اسپانیا و آلمان هستند.

EA با لیگ‌ها و سازمان‌های مختلف توافق‌نامه‌هایی را با هدف حفظ وفاداری این سریال تا حد امکان انجام داده است. بیش از 19000 بازیکن معتبر، 30 لیگ برتر و بیش از 100 استادیوم در EA Sports FC 24. این شرکت همچنین قراردادهای انحصاری با لیگ برتر انگلیس و یوفا برای استفاده از برند آنها و حفظ دسترسی به مسابقاتی مانند لیگ قهرمانان اروپا منعقد کرده است.

موتور Frostbite این بار هنوز در حال بازی است، اگرچه EA می گوید از یک نسخه پیشرفته استفاده می کند. این همچنین اولین قسمت از این سری است که از Frostbite در سوییچ استفاده می کند.

EA فناوری HyperMotion خود را نیز ارتقا داده است. HyperMotionV (که در نسخه‌های PS5، Xbox Series X/S و PC موجود خواهد بود) از داده‌های حجمی بیش از 180 بازی حرفه‌ای مردانه و زنانه استفاده می‌کند. EA می‌گوید: «این حرکت تمام‌تیم معتبر و همچنین 1200 سبک دویدن امضا را باز می‌کند تا طرفداران بتوانند راه‌های منحصربه‌فرد حرکت بازیکنان برتر را تجربه کنند. اضافه کرد که این فناوری می تواند به آن کمک کند تا ظرف چند روز انیمیشن های جدیدی برای EA Sports FC ایجاد کند.

یکی دیگر از ویژگی های جدید به نام PlayStyles به داده های دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر ضربه می زند تا بازیکنان را منحصر به فردتر کند. EA می‌گوید این روی گیم‌پلی تأثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های متمایز می‌دهد. در Ultimate Team، «PlayStyles+ این توانایی‌های امضا را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد – فکر کنید [Erling] Haaland’s Power Shot – منعکس کننده توانایی های بازیکنان نخبه برای بازی در سطحی است که کمتر کسی می تواند به آن برسد.”

بین PS5، Xbox Series X/S و PC، و همچنین بین PS4 و Xbox One. حالت های Clubs، Co-Op Season و Ultimate Team Co-Op برای اولین بار از crossplay پشتیبانی می کنند. با این حال، نسخه سوئیچ از FC24 شامل بازی متقاطع نمی شود.منبع