DoorDash هزینه های تحویل نیویورک را با توجه به قوانین حداقل دستمزد جدید افزایش می دهد

DoorDash هزینه های تحویل نیویورک را با توجه به قوانین حداقل دستمزد جدید افزایش می دهد

مشتریان DoorDash در نیویورک هنگام خرید غذا برای تحویل از طریق برنامه متوجه هزینه جدیدی خواهند شد که بر روی صورتحساب آن‌ها تعلق می‌گیرد. یک سخنگوی این شرکت تایید کرد که این شرکت در پاسخ به قانون جدید حداقل دستمزد شهر، ۲ دلار بیشتر برای تحویل در نیویورک از کاربران دریافت کرده است. بیزینس اینسایدر. این سازمان در ماه دسامبر به کاربران هشدار داد که حداقل نرخ پرداخت جدید، که آن را «تصور نادرست» و «افراطی» نامید، «عواقب قابل توجهی برای همه» کسانی که از پلتفرم آن استفاده می‌کنند، خواهد داشت و «آن را مجبور می‌کند تا هزینه‌های سفارش‌ها را افزایش دهد». ” سایر شهرهای بزرگی که حداقل نرخ پرداخت را برای تحویل مبتنی بر برنامه اعمال می کنند نیز تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. به عنوان مثال، مشتریان سیاتل اخیراً با هزینه های جدیدی به ارزش سفارش 10 سنت تا 3.40 دلار مواجه شدند.

بر اساس مقررات جدید، خدماتی مانند Uber، DoorDash و Grubhub باید حداقل 18 دلار در ساعت به کارگران پرداخت کنند. DoorDash انتخاب کرده است که فقط برای هر ساعت فعال به رانندگان 29.93 دلار بپردازد، که به این معنی است که آنها برای زمانی که در انتظار ورود سفارشات صرف می کنند، حقوقی دریافت نمی کنند. زمانی که این شرکت پاسخ خود را به قوانین جدید سیاتل منتشر کرد، گفت که قصد دارد هزینه را کاهش دهد. مبلغ انعام پیشنهادی برای هر خرید “به منظور تعادل بهتر تاثیر این هزینه های جدید و ارائه بهترین تجربه برای مصرف کنندگان.”

مشتریان همچنان می توانند هر مبلغی را که بخواهند انعام دهند، اما ممکن است به دلیل هزینه های اضافه شده، تمایل کمتری به انعام دادن به همان اندازه قبلی داشته باشند. این یکی از تأثیرات مستقیم احتمالی بر رانندگان است، زیرا همانطور که DoorDash در اطلاعیه خود اشاره می کند، آنها 100 درصد راهنمایی های مشتریان را دریافت می کنند. همیشه اینطور نبوده است. در سال 2019، گزارش‌های خبری رویه این شرکت را برای گرفتن انعام و استفاده از آن پول برای پرداخت هزینه‌های تضمین شده رانندگان، که باید از خود DoorDash می‌گرفت، افشا کرد. سرویس تحویل غذا فقط یک سیاست جدید درآمد و انعام معرفی کرد که تضمین می‌کند رانندگان بلافاصله پس از انتشار آن گزارش‌ها، انعام خود را دریافت می‌کنند.

منبع