Display Driver Uninstaller با نصب کننده جدید به روز شده است

DDU در حالت امن ویندوز و بدون دسترسی به اینترنت بهترین کار را می کند، این تضمین می کند که هیچ فایلی در حال استفاده نیست و سیستم به طور خودکار درایورهای گمشده را از طریق به روز رسانی لغو نمی کند.

به روز رسانی نرم افزار تغییرات جزئی، اما هنوز هم بسیار مهم را به همراه دارد. یک نصب کننده جدید اضافه شده و مجوز به روز شده است. توسعه‌دهنده روی نمایش پیام‌های گفتگو به ترتیب درست کار کرده است.

DDU 18.0.6.0، منبع: VideoCardz

اکثر مشکلات GPU را می توان با نرم افزار حل کرد، اما گاهی اوقات نرم افزار مشکل ساز است.

Display Driver Uninstaller V18.0.6.0 Changelog:

  • نصب کننده جدید DDU.
  • Intel: Registry Power Settings CleanUP.
  • لحظه ای که برخی از جعبه پیام های DDU ظاهر می شوند اکنون منطقی تر هستند. با تشکر از بازخورد کاربر.
  • دکمه جدیدی در پنجره محاوره ای حالت امن وجود دارد که به شما امکان می دهد جستجوی به روز رسانی ویندوز را برای درایورها به حالت پیش فرض تنظیم کنید. با تشکر از بازخورد کاربر.
  • مجوز به روز شد
  • ترجمه: Swedish.xml

Display Driver Uninstaller 18.0.6.0 منتشر شد

DDU یک نرم افزار ضروری برای همه علاقه مندان به GPU است. بازبین‌ها و گیمرها این را به خوبی می‌دانند، جایی که Display Driver Uninstaller وارد می‌شود. این برنامه می‌تواند تمام داده‌های باقی مانده از درایورهای نمایشگر، از جمله داده‌های رجیستری، پوشه‌ها و فایل‌ها و ذخیره درایور را به طور کامل حذف کند.

منبع و دانلود: Wagnardsoft

منبع

نرم افزار توسعه یافته توسط Wagnard روی ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 10 و 11 کار می کند. از پردازنده های گرافیکی AMD، Intel و NVIDIA پشتیبانی می کند، اما می تواند درایورهای صوتی را نیز حذف کند. استفاده از این نرم افزار نسبتا آسان است، اما در صورت وجود هرگونه سوال، راهنمای جامعی در دسترس است اینجا.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر