DirectStorage در Forspoken تا 10٪ تأثیر متوسط ​​FPS بر روی RTX 4090 دارد.


Forspoken با DirectStorage

فناوری DirectStorage مایکروسافت ممکن است با استفاده از قدرت پردازنده گرافیکی برای رفع فشرده سازی دارایی بازی، زمان بارگذاری را بهبود بخشد. بنابراین، هرچه داده های بیشتری از طریق پردازنده گرافیکی عبور کند، احتمال بیشتری وجود دارد که گیمرها متوجه کاهش عملکرد گرافیکی شوند.

آلمان دقیقاً این را نشان داد سخت افزار بازی های کامپیوتری تیمی که بازی را با سه نوع حافظه مختلف آزمایش کرده بود: PCIe Gen4، PCIe Gen3 و SSD های متصل SATA. چنین فضای ذخیره‌سازی به یک سیستم Intel Core i9-12900K متصل شد.

Forspoken اولین بازی است که از DirectStorage مایکروسافت پشتیبانی می کند نه تنها برای توسعه دهندگان بازی، بلکه برای سازندگان GPU نیز یک میدان آزمایشی است. همه شرکت‌های درگیر اکنون باید هنگام استفاده از این فناوری تأثیر عملکرد را در نظر بگیرند، اما نتایج بسته به سخت‌افزار متفاوت خواهد بود.

در رزولوشن 4K، RTX 4090 با تغییر از DirectStorage در SATA به PCIe Gen4 SSD تا 10 درصد از 83.2 تا 74.4 FPS متوسط ​​را از دست داد. با این حال، آنچه مهم است توجه داشته باشید این است که کندترین فریم ها، به اصطلاح FPS صدک 1٪، تفاوت عمده ای را نشان نمی دهند، بنابراین نرمی گیم پلی باید مشابه باقی بماند.

Forspoken با DirectStorage، منبع: PCGamesHardware

این سایت هیچ داده ای در مورد اینکه دقیقاً از چه فضای ذخیره سازی استفاده شده است، ارائه نکرده است، بنابراین طبیعتاً برای نتیجه گیری به آزمایش های جامع تری نیاز است، از جمله سایر GPU و وضوح / تنظیمات کیفیت مختلف.

علاوه بر این، می توان انتظار داشت که مقایسه PCIe Gen5 در حال حاضر نیز گنجانده شود، به ویژه از آنجایی که چنین محصولاتی در حال حاضر برای سایر بازبینان در دسترس هستند.ویدیو اینجا).

منبع:

[PC Games Hardware] Ladezeiten-Booster Direct Storage = Weniger Fps؟! 📉 | Ersteindruck در Forspoken (6019 بازدید)

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر