Dave the Diver در 16 آوریل به کاتالوگ PS Plus می پیوندد

Dave the Diver در 16 آوریل به کاتالوگ PS Plus می پیوندد

دیو غواص در تاریخ 16 آوریل است. اگر در مورد سیم کارت ماجراجویی/رستوران اقیانوس پیما بوده اید، با این فرض که عضویت شما در PS Plus منقضی نشده است، این فرصت خوبی است تا آن را بدون خرج کردن پول اضافی بررسی کنید.

برای کسانی که در زیر صخره های مرجانی زندگی می کنند، دیو غواص یک بازی اعتیاد آور شیطانی است که کلاه های زیادی بر سر دارد. گیم پلی بازی به دو بخش اصلی تقسیم می شود. در طول روز، اقیانوسی که همیشه در حال تغییر است را با ماهی برای شکار، کوسه برای مبارزه و معماهایی برای حل کردن کاوش می کنید. هر چه عمیق تر بروید، چیزهای عجیب تر می شوند.

هنگامی که شب فرا می رسد، عمل به یک رستوران سوشی تغییر می کند. شما کارکنان را استخدام می کنید، منو برنامه ریزی می کنید و از مهمانان سرو می کنید. این یک قسمت سیم کارت مدیریت و یک قسمت بازی آرکید است، با سرعتی گیج کننده که بازی کلاسیک coin-op را به یاد می آورد. تپر.

دو مکانیک گیم پلی نباید به خوبی با هم ترکیب شوند، زیرا بسیار متفاوت هستند، اما به نوعی اینطور است. مثل کره بادام زمینی و ژله درست کردن سوشی است. دیو غواص همچنین به طرز شگفت انگیزی خنده دار است، با بازیگران زیادی از توپ های عجیب و غریب هم در بالای دریا و هم در زیر دریا. اجازه بدهید من آن را در این راه. می‌توانید یک Jason Voorhees، یک velociraptor و یک نینجا را استخدام کنید تا پیشخدمت و آشپز شما باشد. دلیلی وجود دارد که چرا ما را ساخته است.

بازیکنان PS5 در حال دریافت برخی بهبودهای جزئی متناسب با کنسول هستند، از جمله بازخورد لمسی که از محرک های تطبیقی ​​کنترلرهای DualSense استفاده می کند. همچنین وجود دارد، که نوید می دهد “تهدیدهای بزرگ تری در کمین اعماق وجود دارند.” این بازی در حال حاضر و رایانه شخصی است، اگرچه در کاتالوگ Xbox وجود ندارد.

بعلاوه دیو غواصاعضای PS Plus به زودی پذیرایی دیگری خواهند داشت. سونی به تازگی عنوان اکشن ماجراجویی را معرفی کرده است Tales of Kenzera: Zau در 23 آوریل خواهد بود.

منبع