Cyberpunk 2077 این هفته یک آزمایش رایگان برای PS5 و Xbox Series X/S خواهد داشت.

Cyberpunk 2077 این هفته یک آزمایش رایگان برای PS5 و Xbox Series X/S خواهد داشت.

شهر شبانه به دنبال ساکنان جدید است – حتی اگر آنها فقط ساکنان موقتی باشند که اتفاقاً برای چند ساعت در محله باشند. CD Projekt Red به بازیکنان پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری X/S این شانس را می‌دهد تا بازی را بررسی کنند به صورت رایگان در آخر هفته عید پاک.

شما می‌توانید تا پنج ساعت از RPG اول شخص گسترده را بین ساعت 11 صبح به وقت ET در 28 مارس و ساعت 2:59 صبح به وقت ET در تاریخ 1 آوریل بازی کنید. اعضای PlayStation Plus Premium همچنین به یک آزمایش پنج ساعته دسترسی دارند. از بازی پایه است، اما CDPR خاطرنشان می کند که هیچ اشتراکی برای ورود به آخر هفته ضروری نیست.

اگر بازیکن کارآمدی هستید، پنج ساعت زمان بازی ممکن است برای دیدن شما در ماموریت اصلی دزدی در پایان اولین اقدام کافی باشد. اینجاست که داستان واقعاً باز می شود و شاید ممکن است شما را ترغیب کند که بازی کامل را بخرید تا به بازی ادامه دهید.

Cyberpunk 2077 در سال 2020 داشت و به قدری شکل خشن بود که سونی آن را از فروشگاه پلی استیشن بیرون کشید و . این روزها بازی در شرایط بسیار بهتری قرار دارد. من رها کردم Cyberpunk 2077 پس از چند ساعت بازی در هنگام راه اندازی. ورود من را به عقب کشید و در نهایت از بازی پایه لذت بردم. من هنوز به بررسی بسیار مورد توجه یا سیستم هایی که برخی از سیستم های کلیدی را بازنگری کرده اند، اما تازه واردان می توانند این آخر هفته به طور رایگان مزه دومی را بچشند.

منبع