Crunchyroll در حال ساخت یک بازی آنلاین ‘One Punch Man’ برای رایانه شخصی و موبایل است

One Punch Man: World اواخر امسال می رسد. اکنون می توانید برای نسخه PC پیش ثبت نام کنید. Crunchyroll در کنار پرفکت ورلد، استودیو مسئول روی بازی کار می کند Persona 5: The Phantom X و برج فانتزی.

هنوز خیلی زود است که بگوییم بازی در عمل چقدر خوب کار می کند، از جمله خریدهای درون برنامه ای. با گفتن این موضوع، سازندگان با همان مشکل Bandai Namco مواجه می‌شوند: چگونه می‌توانید بازی‌ای را که در آن قهرمان اصلی، سایتاما، می‌تواند هر کسی را با یک ضربه شکست دهد، متعادل کنید؟ به نظر می رسد که پاسخ شامل عقب نگه داشتن او باشد (ویدیویی در سایت رسمی نشان می دهد که سایتما از مشت های زیادی برای سقوط دشمن استفاده می کند)، اما احتمالاً باید منتظر بمانید تا محصول نهایی بدانید که او واقعاً چقدر قدرتمند است.منبع

جایی که Bandai Namco است قهرمانی که هیچ کس نمی شناسد یک بازی مبارزه ای بود، این بیشتر یک بازی است شیطان ممکن است گریه کندعنوان اکشن سبک با کمبوها، جاخالی ها و حملات نهایی. شما بیشتر وقت خود را صرف رتبه بندی خواهید کرد، از جمله از طریق ماموریت های جانبی و بازی های کوچک در جاهای دیگر Z-City.

توسعه دهندگان در حال گرفتن عکس دیگری از a یک پانچ مرد بازی، اما این یکی با آخرین تلاش اصلی بسیار متفاوت است. سرویس انیمیشن Crunchyroll اعلام کرد One Punch Man: Worldیک عنوان اکشن آنلاین چند نفره که برای اندروید، iOS و رایانه شخصی هدایت می شود. این بازی رایگان، شما و دوستان خود را به انجمن قهرمان می‌پیوندد تا از طریق مأموریت‌ها و حملات با موج رو به رشد شرور مبارزه کنید. می‌توانید قفل را باز کنید و به‌عنوان قهرمان‌های فصل اول این برنامه تلویزیونی بازی کنید، از جمله یاران وفادار سایتما، جنوس، مومن رایدر و زندانی پوری پوری. همچنین می توانید لحظات کلیدی نمایش را دوباره زنده کنید.