Cricut Venture یک دستگاه برش 1000 دلاری برای جاه طلب ترین کسانی است که خود را انجام می دهند


Cricut، شرکتی که ماشین‌های برش محبوب را برای پروژه‌های صنایع دستی می‌سازد، امروز مدل جدیدی را معرفی کرد. اگرچه دستگاه‌های آن نسبتاً مقرون به صرفه هستند، Cricut Venture جدید یک دستگاه 1000 دلاری گران‌تر است که هدف آن «سازندگان فوق‌العاده مشتاق و کسانی است که صنایع دستی خود را می‌فروشند». به عبارت دیگر، این نوع کمتر برای علاقمندان گاه به گاه و بیشتر برای سازندگان هاردکور یا مشاغل کوچکی است که آثار خود را در جایی مانند Etsy می فروشند.

Cricut Venture یک دستگاه برش با فرمت بزرگ است که می تواند پروژه های بزرگتر را انجام دهد – چه اندازه فیزیکی و چه حجم بالاتر. این دستگاه که بزرگترین دستگاه تا کنون این شرکت است، می تواند تا 75 فوت تصاویر تکراری و 12 فوت تصاویر تکی را برش دهد. کریکات می‌گوید که این سریع‌ترین دستگاه آن نیز است و تا ۲۵ اینچ در ثانیه برش می‌دهد. میشل فیشبرگ، معاون مدیریت محصول جهانی کریکات، گفت: «Cricut Venture برای اندازه و سرعت بهینه شده است. شما متوجه خواهید شد که طراحی زیبا و کیفیت Cricut با دقت و توجه بیشتر به جزئیات شناخته شده است، که همه اینها برش را در این دستگاه با فرمت بزرگ به یک تجربه آسان و سازنده تبدیل می کند.

مانند دیگر مدل‌های این شرکت، Cricut Venture می‌تواند از موادی مانند وینیل، آهن، مقوا، پارچه چسبانده شده، چرم و تابلوهای پوستر استفاده کند. Terrence O’Brien از Engadget، Explore 3 را در اندازه چاپگر در سال 2021 بررسی کرد و دریافت که برای پروژه‌هایی مانند برگردان‌های وینیل و حیوانات مقوایی (که ممکن است به طور کامل مونتاژ کرده باشد یا نکند) به خوبی کار می‌کند. با این حال، این ماشین‌ها به دلیل تجربه کاربر در صنایع دستی تا فناوری محدودتر هستند: این شرکت بنرها، فلزات حکاکی شده، چرم پست، کارت‌های سفارشی، تی‌شرت‌ها و برچسب‌های رنگی را از جمله وظایف مختلفی که می‌تواند انجام دهد، فهرست می‌کند.

Cricut Venture از 25 جولای از وب سایت شرکت و شرکای خرده فروشی در دسترس خواهد بود. قیمت برچسب 1000 دلاری آن فقط برای دستگاه است. Cricut همچنین بسته هایی با پایه یا مواد را برای کمک به شما در شروع کار ارائه می دهد.منبع