Counter-Strike 2 در تابستان امسال به عنوان یک ارتقاء رایگان به CS:GO عرضه می شود

Counter-Strike 2 بزرگترین جهش فنی به جلو در تاریخ Counter-Strike است که ویژگی ها و به روز رسانی های جدید را برای سال های آینده تضمین می کند. همه ویژگی‌های جدید بازی در تابستان امسال به طور رسمی معرفی خواهند شد، اما راه رسیدن به Counter-Strike 2 از امروز به عنوان یک تست محدود برای بازیکنان منتخب CS:GO آغاز می‌شود. در طول این دوره آزمایشی، ما زیرمجموعه‌ای از ویژگی‌ها را ارزیابی می‌کنیم تا قبل از انتشار جهانی، مشکلاتی را برطرف کنیم.

ابزارهای منبع 2 و ویژگی‌های رندر برای سازندگان نقشه جامعه در دسترس خواهند بود تا ساخت، آزمایش و تکرار آن را آسان‌تر کنند. و منتظر کارگاه آیتم منبع 2 باشید که بعداً در آزمون محدود در دسترس خواهد بود.

در Counter-Strike 2، حیاتی‌ترین جلوه‌های بصری گیم‌پلی با در نظر گرفتن قابلیت خواندن دوباره طراحی شده‌اند. ضربه های گلوله را می توان به راحتی از فاصله دور مشاهده کرد و ضربه های خون جهت دار (که با گذشت زمان محو می شوند) در حین حرکت در جهان اطلاعات بیشتری به شما می دهد. انفجارهای کاملاً تأیید شده، آتش سوزی، روشنایی C4 و موارد دیگر را تجربه کنید. با بهره‌گیری از موتور منبع 2 و سخت‌افزار مدرن، جلوه‌های محیطی در Counter-Strike 2 باعث بهبود وفاداری بصری و سازگاری بیشتر می‌شود.

صداهای Reworked، Rebalanced، Reverbed – Counter-Strike 2 برای انعکاس بهتر محیط فیزیکی، متمایزتر بودن و بیان وضعیت بازی بیشتر بازسازی شده اند. آنها همچنین برای تجربه گوش دادن راحت‌تر متعادل شده‌اند.

نقشه‌ها در Counter-Strike 2 به‌روزرسانی‌ها و بازنگری‌هایی دریافت می‌کنند که از همه ابزارهای جدید منبع 2 و ویژگی‌های رندر استفاده می‌کنند. از ارتقاء گرفته تا تعمیرات اساسی، نقشه ها تمیزتر، روشن تر و بهتر هستند. نقشه های بازنگری شده به طور کامل از ابتدا بازسازی شده اند و از تمام ابزارهای جدید Source 2 و ویژگی های رندر استفاده می کنند.

نرخ تیک دیگر برای حرکت، تیراندازی یا پرتاب اهمیتی ندارد.
به‌روزرسانی‌های تیک فرعی قلب Counter-Strike 2 هستند. پیش از این، سرور فقط جهان را در بازه‌های زمانی گسسته (که تیک نامیده می‌شود) ارزیابی می‌کرد. به لطف معماری به‌روزرسانی تیک فرعی Counter-Strike 2، سرورها دقیقاً از لحظه شروع حرکت، شلیک شلیک یا پرتاب یک «ناد» اطلاع دارند.

Counter-Strike 2 تابستان امسال به عنوان یک ارتقاء رایگان به CS:GO می آید. بنابراین بارگذاری خود را بسازید، مهارت های خود را تقویت کنید و خود را برای اتفاقات بعدی آماده کنید! برای آشنایی بیشتر با برخی از ویژگی های تست محدود Counter-Strike 2 به ادامه مطلب مراجعه کنید.

چیزهای بیشتری در راه است

Smoke اکنون توانایی تعامل با سایر رویدادهای گیم پلی را دارد و فرصت های جدیدی را ایجاد می کند. گلوله‌ها و نارنجک‌های HE می‌توانند دود را فشار دهند تا خطوط دید را برای مدت کوتاهی پاک کند یا انسداد را گسترش دهد. اکنون دود از درهای باز و پنجره های شکسته بیرون می ریزد، از پله ها پایین و بالا می رود و همچنین در راهروهای طولانی گسترش می یابد و با دودهای دیگر ترکیب می شود. در Counter-Strike 2 ذرات دود با سیستم روشنایی یکپارچه کار می کنند که اجازه می دهد نور و رنگ واقعی تری داشته باشید.

رابط کاربری در Counter-Strike 2 به طور کامل بازسازی شده است، از جمله جلوه های بصری تازه در سراسر HUD. این پیشرفت‌ها نه تنها زیبا به نظر می‌رسند، بلکه وضعیت مهم بازی را نیز بیان می‌کنند.

HI-DEF VFX

در نتیجه، صرف نظر از میزان تیک، حرکت و تیراندازی شما به یک اندازه پاسخگو خواهد بود و نارنجک‌های شما همیشه به یک شکل فرود می‌آیند.


دوره بعدی ضد اعتصاب از تابستان امسال آغاز می شود

تغییر دهنده ی بازی

از رابط کاربری گرفته تا گیم پلی، تمام جلوه های بصری دوباره تجسم شده اند.
همه جلوه‌های بصری در Counter-Strike 2 به‌روزرسانی شده‌اند. با نورپردازی و سیستم‌های ذرات منبع 2، ظاهر و رفتار کاملاً جدیدی برای آب، انفجار، آتش، دود، فلاش‌های پوزه، ردیاب گلوله، جلوه‌های ضربه و موارد دیگر وجود دارد. .

نارنجک‌های دودی اکنون اجسام حجمی پویا هستند که با محیط تعامل دارند و به نور، تیراندازی و انفجار واکنش نشان می‌دهند.

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

تست محدود تنها زیرمجموعه‌ای از ویژگی‌های Counter-Strike 2 را ارزیابی می‌کند، به طوری که می‌توان مشکلات عمده را قبل از تابستان حل کرد. اما چیزهای بیشتری در راه است. تا چند ماه دیگر همه جزئیات بازی Counter-Strike 2 را فاش خواهیم کرد و بی صبرانه منتظر به اشتراک گذاشتن آن با شما هستیم.


صوتی دقیق

[Valve] Counter-Strike 2: Moving Beyond Tick Rate (36,436 بازدید)

منبع 2 ابزار

[Valve] Counter-Strike 2: Leveling The World (36,457 بازدید)

[Valve] Counter-Strike 2: Moving Beyond Tick Rate (36,436 بازدید)

آنچه که می بینی همانست که بدست می آوری

تمیزتر، روشن تر، بهتر

[Valve] Counter-Strike 2: Smokes Responsive (36,485 بازدید)

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر