Corsair SSD 10GB/s MP700 PCIe Gen5 را نشان می‌دهد و سپس ویدیو را مخفی می‌کند.

Corsair MP700 محلول ذخیره سازی فرم فاکتور M.2 2280 با هیت سینک آلومینیومی مشکی بزرگ و یک فن تکی است. این شرکت همچنین به فناوری Microsoft DirectStorage اشاره می‌کند که «زمان بارگذاری بی‌سابقه» را امکان‌پذیر می‌کند، اما این فناوری نیازی به گواهی یا فعال‌سازی خاصی توسط Corsair ندارد.

این SSD MP700 یکی دیگر از گزینه های PCIe Gen5 با سرعت 10 گیگابایت بر ثانیه خواهد بود. تا کنون اکثر چنین محصولاتی نیاز به خنک کننده فعال دارند، و مشخص نیست که آیا می توان آنها را به همان اندازه در زیر هیت سینک مادربرد استفاده کرد یا خیر.

منبع: Overclock3d

منبع

Corsair راه حل ذخیره سازی MP700 خود را قبل از اینکه تبدیل به موضوع شماره یک شود، به راه انداخت. سری مادربردهای 600 اینتل از این استاندارد پشتیبانی محدودی داشتند و تنها آخرین پلتفرم مبتنی بر AM5 AMD و سری Z790 اینتل می‌توانند واقعاً از این فناوری بهره ببرند.

– کورسی

عملکرد Corsair MP700 منبع: Corsair

Corsair MP700 PCIe Gen5 NVMe 2.0 SSD، منبع: Corsair/Overclock3D

Corsair MP700 PCIe Gen5 SSD رونمایی شد

رابط پهنای باند NVMe 2.0 و حافظه فلش سه بعدی TLC NAND با چگالی بالا عملکرد و طول عمر فوق العاده ای را ارائه می دهند. MP700 را به لطف فرم فاکتور M.2 2280 مستقیماً در مادربرد خود قرار دهید، در حالی که یک هیت سینک آلومینیومی شیک به مدیریت دما و کاهش گاز کمک می کند. Microsoft DirectStorage زمان‌های بارگذاری بی‌سابقه‌ای را هنگام اجرای بازی‌های سازگار فعال می‌کند.

متأسفانه، جزئیات بیشتری مانند تاریخ عرضه محصول یا ارقام IOPS وجود ندارد، بدون ذکر قیمت. با این حال از آنجایی که این تیزر قبلا آپلود شده بود، به احتمال زیاد این شرکت در روزهای آینده این محصول را رسمی خواهد کرد.

این ویدئو برای اولین بار توسط Overclock3D که موفق به تصرف هنوز هم شد. علاوه بر این، آنها قادر به خواندن توضیحات بودند که تأیید می کند که این حافظه از پروتکل NVMe 2.0 استفاده می کند و از حافظه 3D TLC NAND با چگالی بالا استفاده می کند.

در ویدیویی که اکنون خصوصی است، Corsair طراحی راه حل ذخیره سازی نسل بعدی خود را فاش کرده است.

عملکرد حافظه PCIe Gen5 را در سیستم خود با حداکثر 10000 مگابایت در ثانیه خواندن متوالی و 9500 مگابایت بر ثانیه سرعت نوشتن متوالی برای ذخیره، بوت و بارگذاری شگفت‌انگیز سریع تجربه کنید.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر