Corsair کیت های حافظه RGB DDR5 Vengeance تا 64 گیگابایت و 6600 MT/s را معرفی می کند.

وقتی نوبت به عملکرد حافظه پیشرفته و RGB مسحورکننده می رسد، CORSAIR راه را با VENGEANCE RGB DDR5 روشن می کند.

VENGEANCE RGB DDR5 که در ابتدا با سرعت های تا 6400MT/s و ظرفیت های تا 32GB (2x16GB)، با فرکانس های تا 6600MT/s و کیت های 2x32GB به زودی عرضه می شود، سیستم شما را با طراحی جدید و مدرنی که با RGB درخشان روشن می شود، روشن می کند. در حالی که فرکانس های بالاتر، ظرفیت های بیشتر و عملکرد سریع تر DDR5 را ارائه می دهد

VENGEANCE RGB DDR5 دارای نورپردازی RGB ده منطقه ای پویا و آدرس پذیر جداگانه است که در یک نوار نور پانوراما قرار گرفته است که در بالای هر ماژول قرار گرفته است. نتیجه یک آرایه نوری یکپارچه است – که از طیف وسیعی از زوایای بسیار قابل مشاهده است – که سیستم شما را با جلوه های روشنایی روشن روشن می کند. نرم افزار قدرتمند CORSAIR iCUE کنترل نور RGB قابل تنظیم را برای روشنایی دقیق و هماهنگ با بقیه تنظیمات سازگار با iCUE شما امکان پذیر می کند – یا هنگام اجرای بازی های منتخب، غوطه وری بیشتری را با یکپارچه سازی نور RGB در زمان واقعی باز می کند.


راه را برای عملکرد DDR5 روشن کنید – حافظه CORSAIR® VENGEANCE RGB DDR5 را معرفی می کنیم

حافظه CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 در کنار خدمات مشتری و شبکه پشتیبانی فنی در سراسر جهان توسط CORSAIR ضمانت مادام العمر محدود پشتیبانی می شود.

حافظه CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 بلافاصله از فروشگاه اینترنتی CORSAIR و شبکه جهانی خرده‌فروشان و توزیع‌کنندگان مجاز CORSAIR در دسترس است. برای اطلاعات به روز در دسترس بودن، لطفاً به وب سایت CORSAIR مراجعه کنید یا با نمایندگی فروش یا روابط عمومی CORSAIR محلی خود تماس بگیرید.

FREMONT، کالیفرنیا، 26 ژوئیه 2022 – CORSAIR® (NASDAQ: CRSR)، یک رهبر جهانی در قطعات مشتاق برای گیمرها، سازندگان و سازندگان رایانه شخصی، امروز حافظه RGB DDR5 VENGEANCE را معرفی کرد که به VENGEANCE RGB مشهور مجهز شده است، یک انتخاب برتر برای عملکرد علاقه مندان، با فناوری DDR5. این ماژول‌ها که برای جدیدترین رایانه‌های شخصی بازی و ایستگاه‌های کاری بهینه شده‌اند و در گزینه‌های رنگی سیاه یا سفید موجود هستند، عملکرد DDR5 فوق‌العاده‌ای را با سبک خیره‌کننده RGB ارائه می‌کنند.

مانند تمام حافظه‌های CORSAIR DDR5، ماژول‌های VENGEANCE RGB DDR5 تنها با تراشه‌های حافظه مرتب‌سازی‌شده و با صفحه‌نمایش محکم ساخته شده‌اند تا از فرکانس‌های مداوم بالا و بالاترین عملکرد PCB برای کیفیت سیگنال و پایداری عالی اطمینان حاصل کنند. خنک کردن این تراشه ها یک پخش کننده حرارتی آلومینیومی جامد شیک است که به طور موثر گرما را از حافظه شما خارج می کند و در عین حال زیبایی مدرن سیستم شما را تکمیل می کند. ضمانت مادام العمر محدود به شما آرامش خاطر می دهد که حافظه جدید شما در طول عمر رایانه شخصی شما و ارتقاءهای بعدی شما دوام خواهد آورد.

iCUE همچنین پروفایل های سفارشی Intel® XMP 3.0* را ذخیره می کند تا عملکرد حافظه شما را بر اساس برنامه یا وظیفه برای به حداکثر رساندن کارایی کنترل کند و همچنین تنظیم ولتاژ داخلی را برای دستیابی به اورکلاک دقیق تر و پایدارتر نسبت به نسل های قبلی که فقط به کنترل بایوس مادربرد متکی بودند، انجام می دهد. با استفاده از این ویژگی‌های نرم‌افزاری تحت فرمان شما، می‌توانید سیستم خود را به سطوح بی‌سابقه‌ای از عملکرد پردازنده‌های نسل دوازدهم Intel Core™ و مادربردهای Z690 برسانید.

در دسترس بودن، گارانتی و قیمت

*اینتل سفارشی® پروفایل های XMP 3.0 اواخر امسال در دسترس خواهند بود.

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

برای اطلاع از قیمت به روز حافظه CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5، لطفاً به وب سایت CORSAIR مراجعه کنید یا با نمایندگی فروش یا روابط عمومی CORSAIR محلی خود تماس بگیرید.


محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر