Corsair صفحه کلیدهای مکانیکی خود را با خرید Drop گسترش می دهد

رقابت شدیدی در این رده وجود دارد. علاوه بر Drop، شرکت‌های تاسیس شده مانند Keychron، KBDFans و Mode گزینه‌های قابل تنظیمی دارند. این شامل صفحه کلیدهای استوکی نمی شود که عملکردهای مشابهی را ارائه می دهند، فقط بدون انعطاف. مطمئناً Corsair تسلط ندارد، اما این ممکن است به پیشرفت آن در زمینه‌ای کمک کند که سنگین‌وزن‌های فناوری مانند ASUS و NZXT به طور فزاینده‌ای درگیر هستند.

استراتژی تعجب آور نیست. گیمرها و دیگر علاقه‌مندان به طور فزاینده‌ای به سراغ صفحه‌کلیدهای سفارشی با کلاه‌های کلید، روشنایی و سوئیچ‌های شخصی‌سازی شده‌اند. می‌توانید یک صفحه‌کلید منحصربه‌فرد بگیرید که با ظاهر تنظیمات رایانه‌تان مطابقت داشته باشد و در عین حال حس تایپ مورد علاقه‌تان را ارائه دهد. خرید Drop به Corsair راهی سریع برای گسترش حضور خود در آن بازار می‌دهد و آن را از مشکل ایجاد منابع خود دور می‌سازد – یا با Drop به عنوان یک رقیب روبرو می‌شود.

این همچنین می‌تواند به Corsair کمک کند تا شخصی‌سازی را به بخش‌هایی بیاورد که هنوز نادر است. پخش‌کننده‌های بازی و سایر سازندگان در تنظیمات پیچیده پیشرفت می‌کنند، اما تجهیزات پخش آنها (مانند دک‌های کنترل و میکروفون‌ها) به ندرت امکان سفارشی‌سازی را فراهم می‌کنند. در حالی که مشخص نیست الگاتو چه چیزی را منتشر خواهد کرد، اما می تواند نسبت به رقبای خود برتری داشته باشد.

Drop یک برند جداگانه در داخل Corsair باقی خواهد ماند و تمام خریدها و پشتیبانی موجود را انجام خواهد داد. Corsair شرایط مالی معامله را فاش نمی کند. مدیر عامل دراپ در پیامی به کاربران تاکید کرد که شرکت او همچنان با “مورد علاقه های جامعه” همکاری خواهد کرد، اما زمان بسیار بهتری برای خدمات رسانی به مشتریان خارج از ایالات متحده خواهد داشت.

Corsair امیدوار است با خرید یکی از مارک های شناخته شده خود در فضای صفحه کلید علاقه مندان برجسته شود. این شرکت در حال خرید Drop (مسدراپ سابق) است که بیشتر به خاطر صفحه کلیدهای مکانیکی قابل تنظیم و کلیدهای سوئیچ معروف است. این حرکت به Corsair اجازه می‌دهد تا خط صفحه کلید جامعه محور Drop را به طور قابل توجهی رشد دهد و در عین حال محصولات جدیدی را برای برندهای داخلی خود از جمله Elgato ایجاد کند.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.منبع