Corsair از حافظه DDR5 تا 2x32GB و 5000 MT/s با فناوری AMD EXPO رونمایی کرد.

*نمایه های سفارشی در اواخر سال 2022 در iCUE وارد خواهند شد.

در دسترس بودن، گارانتی و قیمت

برای اطلاع از قیمت های به روز CORSAIR DOMINATOR PLATINUM RGB DDR5 برای AMD، VENGEANCE DDR5 برای AMD، و VENGEANCE RGB DDR5 برای AMD، لطفاً به وب سایت CORSAIR مراجعه کنید یا با نمایندگی فروش یا روابط عمومی CORSAIR محلی خود تماس بگیرید.


دیوید مک آفی، معاون شرکت و مدیر کل، واحد تجاری کانال مشتری، AMD گفت: “AMD از نزدیک با شرکای مانند CORSAIR کار کرده است تا اطمینان حاصل کند که فناوری AMD EXPO حداکثر سازگاری، عملکرد و ثبات را برای علاقه مندان و گیمرها در سراسر جهان ارائه می دهد.” با فناوری AMD EXPO، کاربران می‌توانند فرکانس‌های بالاتر و نرخ فریم نرم‌تر را با کلیک یک دکمه باز کنند.*

CORSAIR DOMINATOR PLATINUM RGB DDR5 برای AMD، VENGEANCE DDR5 برای AMD، و VENGEANCE RGB DDR5 برای AMD بلافاصله از فروشگاه اینترنتی CORSAIR و شبکه جهانی خرده‌فروشان و توزیع‌کنندگان مجاز CORSAIR در دسترس هستند. برای اطلاعات به روز در دسترس بودن، لطفاً به وب سایت CORSAIR مراجعه کنید یا با نمایندگی فروش یا روابط عمومی CORSAIR محلی خود تماس بگیرید.

MILPITAS، کالیفرنیا، 29 آگوست 2022 – CORSAIR® (NASDAQ: CRSR)، یک رهبر جهانی در قطعات علاقه‌مند برای گیمرها، سازندگان و سازندگان رایانه شخصی، امروز از راه‌اندازی DOMINATOR PLATINUM RGB DDR5 برای AMD، VENGEANCE RGB DDR5 برای AMD خبر داد. VENGEANCE DDR5 برای AMD، دارای فناوری جدید AMD® EXPO و آماده تامین انرژی نسل بعدی رایانه‌های شخصی مجهز به سری Ryzen 7000.

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

تمام کیت های CORSAIR DDR5 برای کیت های AMD که در فرکانس های تا 6000 MT/s و حتی بیشتر از آن در آینده موجود است، AMD EXPO (پروفایل های توسعه یافته برای اورکلاک) را ارائه می دهند که به این ماژول ها اجازه می دهد تا بر روی سرعت و عملکرد امتیازی خود تنظیم شوند. فقط چند کلیک فناوری AMD EXPO راه اندازی را ساده می کند و تضمین می کند که کاربران به راحتی می توانند حافظه خود را با سرعتی که برای اجرا ایجاد شده است اجرا کنند.

نسل بعدی پردازنده‌های AMD Ryzen سریع‌ترین حافظه عملکرد DDR5 را برای بهترین عملکرد خود می‌طلبد، و DDR5 کامل CORSAIR برای محدوده AMD طراحی و آزمایش شد تا کاملاً با نیازهای CPU AMD مطابقت داشته باشد.

VENGEANCE RGB DDR5 برای AMD همچنین دارای ظاهری جدید است، با یک پخش کننده حرارتی آلومینیومی خاکستری که مکمل نوار نور پانورامای RGB خیره کننده است که توسط 10 LED RGB آدرس پذیر جداگانه روشن می شود. زمان‌بندی فشرده، کارایی بالا، طیف گسترده‌ای از ظرفیت‌ها، تضمین می‌کند که VENGEANCE RGB DDR5 برای AMD برای هر ساختی وجود دارد، که همگی با ضمانت مادام العمر معروف CORSAIR پشتیبانی می‌شوند.

در نهایت، VENGEANCE DDR5 برای AMD یک سبک مینیمالیستی و پشتی ارائه می‌دهد که حافظه شما را خنک نگه می‌دارد، با یک پخش کننده حرارتی آلومینیومی که به رنگ خاکستری ساخته شده و به راحتی در هر سیستمی قرار می‌گیرد.

راه اندازی در پیکربندی های 1-DIMM و 2-DIMM در ظرفیت های حداکثر 64 گیگابایت (2×32 گیگابایت)، SKU های انتخابی DOMINATOR PLATINUM RGB DDR5 برای AMD، VENGEANCE DDR5 برای AMD، و VENGEANCE RGB DDR5 برای AMD.

DOMINATOR PLATINUM RGB DDR5 برای AMD در کلاس خود باقی می ماند، با سیستم خنک کننده DHX امضا، 12 LED بسیار روشن RGB CORSAIR CAPELLIX و پخش کننده حرارتی آلومینیومی جعلی خیره کننده، که در رنگ خاکستری منحصر به فرد برای CORSAIR DDR5 برای AMD موجود است. DOMINATOR PLATINUM RGB DDR5 برای AMD که به میراثی از عملکرد بی‌نظیر ادامه می‌دهد، فقط دارای تراشه‌های حافظه با فرکانس بالا مرتب‌سازی شده با دست است، برای سخت‌ترین برنامه‌های کاربردی، و به لطف AMD EXPO روی سرعت‌های امتیازی خود با یک تنظیم تنظیم می‌شود. .

CORSAIR DOMINATOR PLATINUM RGB DDR5 برای AMD، VENGEANCE DDR5 برای AMD، و VENGEANCE RGB DDR5 برای AMD همراه با خدمات مشتری و شبکه پشتیبانی فنی در سراسر جهان CORSAIR دارای ضمانت مادام العمر محدود هستند.


اورکلاک با سهولت با استفاده از AMD EXPO و حافظه CORSAIR DDR5

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر