Colorful کارت گرافیک GeForce RTX 4070 Ti را تا سقف 969 دلار معرفی کرد

4 ژانویه 2022 شنژن، چین – شرکت Colorful Technology Limited، تولیدکننده مشهور جهانی قطعات دسکتاپ، لپ‌تاپ، رایانه‌های رومیزی، رایانه‌های شخصی AIO و فضای ذخیره‌سازی، مجموعه کارت‌های گرافیک GeForce® RTX™ 4070 Ti را با ویژگی‌های Vulcan، Neptune، راه‌اندازی کرد. مدل های پیشرفته OC، Ultra White و سری NB. همه کارت‌های گرافیکی جدید COLORFUL GeForce® RTX™ 4070 Ti Series از کانکتورهای 16 پین 12VHPWR PCIe 5.0 استفاده می‌کنند.

ویژگی های کلیدی

 • اورکلاک با یک کلید: دکمه ای که به راحتی در ورودی/خروجی عقب قرار دارد که عملکرد اورکلاک را برای افزایش سریع و آسان عملکرد بدون باز کردن نرم افزار فعال می کند.
 • Hurricane Scythe Blades: طراحی جدید تیغه فن که عملکرد خنک کنندگی فوق العاده ای را در مقایسه با طراحی نسل قبلی فن Storm Chaser ارائه می دهد.
 • iGame Smart LCD: یک صفحه نمایش مغناطیسی قابل جابجایی که می تواند روی کارت گرافیک یا روی داک نمایشگر موجود نصب شود. این صفحه نمایش دارای وضوح 800×216 پیکسل است – کاملاً قابل تنظیم از طریق برنامه iGame Center برای نمایش ارقام نظارت در زمان واقعی، تصاویر سفارشی، GIF و موارد دیگر.
 • داک نمایشگر: داک نمایشگر یک وسیله جانبی برای اتصال خارجی است که کاربران می توانند آن را روی میز خود یا بالای شاسی قرار دهند که LCD هوشمند iGame را در خود جای داده است. داک نمایشگر صفحه نمایش را از طریق کابل USB متصل می کند.
 • قاب پشتیبانی ولکان: قاب پشتیبانی ولکان ثبات و استحکام ساختاری کل کارت گرافیک را افزایش می دهد. این امر خطر خم شدن و تاب برداشتن را از بین می برد زیرا وزن کارت را تحمل می کند.
 • پانل پشتی توخالی: طراحی پانل پشتی توخالی که به جریان هوا اجازه می دهد آزادانه از هیت سینک عبور کند. این طراحی اتلاف گرما را در مقایسه با طراحی های معمولی خنک کننده هوای GPU بهبود می بخشد.
 • لوازم جانبی iGame: سری Vulcan با مجموعه ای از لوازم جانبی از جمله دستمال مرطوب صفحه نمایش، دستکش سفید و پیچ گوشتی ارائه می شود.

iGame GeForce® RTX™ 4070 Ti Neptune OC

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

قیمت و در دسترس بودن

رنگارنگ GeForce® RTX 4070 Ti NB EX از طراحی نسل قبلی استفاده می کند، یک خنک کننده سه فن با طراحی چشم نواز مشکی و قرمز. این کولر از سه فن 98 میلی‌متری استفاده می‌کند که همگی دارای طراحی تیغه فن ضخیم‌تر ارتقا یافته هستند.

ویژگی های کلیدی

 • · Gravity Rim: یک نسخه بازطراحی شده از هسته انرژی iGame که یک اثر سیاه چاله مرموز ایجاد می کند.
 • · صفحه پشتی Meteorite: یک صفحه پشتی فلزی محکم که خم شدن PCB را کاهش می دهد. طراحی پیچیده جلوپنجره iGame به پشت توخالی صفحه پشتی اضافه شده است تا زیبایی شناسی را بیشتر کند.
 • · تیغه های Hurricane Scythe: طراحی جدید تیغه فن که جریان هوای برتر را در مقایسه با طراحی نسل قبلی فن Storm Chaser ارائه می کند. Advanced OC از دو فن 100 میلی متری و یک فن مرکزی 96 میلی متری استفاده می کند.
 • · اورکلاک با یک کلید: دکمه ای که به راحتی در ورودی/خروجی عقب قرار دارد که عملکرد اورکلاک را برای افزایش سریع و آسان عملکرد بدون باز کردن نرم افزار فعال می کند.
 • · پانل پشت توخالی: طراحی پانل پشتی توخالی که اجازه می دهد جریان هوا آزادانه از هیت سینک عبور کند. این طراحی اتلاف گرما را در مقایسه با طراحی های معمولی خنک کننده هوای GPU بهبود می بخشد.
 • · نورپردازی RGB قابل تنظیم: COLORFUL همه چیز در مورد افزودن رنگ ها به رایانه بازی شما است. این کارت گرافیک دارای نورپردازی RGB است که با استفاده از نرم افزار iGame Center کاملا قابل تنظیم است.

iGame GeForce® RTX™ 4070 Ti Ultra W

ویژگی های کلیدی

 • اورکلاک با یک کلید: دکمه ای که به راحتی در ورودی/خروجی عقب قرار دارد که عملکرد اورکلاک را برای افزایش سریع و آسان عملکرد بدون باز کردن نرم افزار فعال می کند.
 • Slim 2-Slot Form Factor: ضخامت PCI 2 اسلات باریک که در اکثر نسخه های رایانه شخصی مناسب است.
 • Liquid Cooled: از عملکرد خنک کننده برتر خنک کننده مایع برای اورکلاک بالاتر در سطوح نویز کمتر استفاده کنید.
 • بلوک آب مسی کامل: بلوک آب مسی با پوشش کامل با کارایی بالا که GPU، حافظه و سایر اجزای حیاتی کارت گرافیک را پوشش می‌دهد.

iGame GeForce® RTX™ 4070 Ti Advanced OC

سری COLORFUL RTX™ 4070 Ti ظاهر و طراحی های جدیدی را اتخاذ می کند که در مدل های RTX™ 4090 و RTX™ 4080 Vulcan، Neptune، Advanced، Ultra White و سری NB دیده می شود، اما در فرم باریک تر. سری رنگارنگ GeForce® RTX 4070™ Ti در مدل‌های خنک‌کننده هوا و مایع خنک‌کننده عرضه می‌شود که نیازهای علاقه‌مندان و گیمرها را برآورده می‌کند.

iGame GeForce® RTX™ 4070 Ti Vulcan OC

رنگارنگ iGame GeForce® RTX™ 4070 Ti Ultra W دارای طراحی جدید با طراحی رنگارنگ یکپارچهسازی با سیستمعامل هولوگرافیک روی کفن است که رنگهای مختلف را در زوایای مختلف منعکس می کند. طراحی جدید دارای پنل جانبی جدید Retro RGB با نام تجاری ULTRA است. نورپردازی RGB با استفاده از نرم افزار iGame Center کاملاً قابل تنظیم است.

رنگارنگ iGame GeForce® RTX™ 4070 Ti Advanced OC با طراحی ساده‌تر و مخفی‌تر خود ظاهر می‌شود و در عین حال هسته انرژی iGame نسل قبلی را بهبود می‌بخشد و بنابراین طراحی جدید فن مرکزی Gravity Rim را معرفی می‌کند. این مدل دارای همان طراحی جدید است که در مدل‌های RTX™ 4090 و RTX™ 4080 Advanced OC دیده می‌شود، اما در سه شکاف نازک‌تر.

رنگارنگ iGame GeForce® RTX™ 4070 Ti Vulcan OC بهترین مدل است که دارای اورکلاک کارخانه بالاتر، راه حل خنک کننده برتر و LCD هوشمند iGame است. LCD هوشمند iGame یک صفحه نمایش مغناطیسی قابل جابجایی است که می تواند روی کارت گرافیک یا روی داک نمایشگر موجود نصب شود. این صفحه نمایش دارای وضوح 800×216 است – کاملاً قابل تنظیم از طریق برنامه iGame Center برای نمایش ارقام نظارت در زمان واقعی، تصاویر سفارشی، GIF و موارد دیگر. RTX™ 4070 Ti Vulcan همچنین دارای دکمه اورکلاک تک کلیدی COLORFUL است.


COLORFUL کارت‌های گرافیکی سری GeForce RTX™ 4070 Ti را راه‌اندازی کرد

ویژگی های کلیدی

 • طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل ULTRA هولوگرافی: پوشش هولوگرافیک یکپارچهسازی با سیستمعامل چشم نواز و تجسم کننده همراه با نورپردازی پر جنب و جوش RGB.
 • خنک کننده ULTRA: سری Ultra با در نظر گرفتن خنک کننده با عملکرد بالا طراحی شده است – دارای یک هیت سینک بزرگ با شش لوله حرارتی مسی به ضخامت 6 میلی متر و مجهز به سه فن خنک کننده 100 میلی متری.
 • اورکلاک با یک کلید: دکمه ای که به راحتی در ورودی/خروجی عقب قرار دارد که عملکرد اورکلاک را برای افزایش سریع و آسان عملکرد بدون باز کردن نرم افزار فعال می کند.
 • پانل پشتی توخالی: طراحی پانل پشتی توخالی که به جریان هوا اجازه می دهد آزادانه از هیت سینک عبور کند. این طراحی اتلاف گرما را در مقایسه با طراحی های معمولی خنک کننده هوای GPU بهبود می بخشد.
 • نورپردازی RGB قابل تنظیم: COLORFUL همه چیز در مورد افزودن رنگ ها به رایانه بازی شما است. این کارت گرافیک دارای نورپردازی RGB است که با استفاده از نرم افزار iGame Center کاملا قابل تنظیم است.

رنگارنگ GeForce® RTX™ 4070 Ti NB EX-V

iGame GeForce® RTX™ 4070 Ti Neptune از همان طراحی بلوک آب و پوششی مانند مدل‌های RTX™ 4090 و RTX™ 4080 Neptune استفاده می‌کند – یک فرم باریک 2 شیار. Neptune دارای دو نوار نور RGB است که روی جلد قرار دارد که نورپردازی پر جنب و جوش RGB را ارائه می دهد که از طریق برنامه iGame Center قابل تنظیم است. iGame GeForce® RTX™ 4070 Ti از یک رادیاتور کوچکتر 240 میلی‌متری برای تطبیق با ساخت رایانه‌های بازی فشرده استفاده می‌کند. RTX™ 4070 Ti Neptune با خنک شدن مایع، دارای بالاترین اورکلاک خارج از جعبه در این سری است.

کارت‌های گرافیک رنگارنگ GeForce® RTX™ 4070 Ti Series در سه ماهه اول سال 2023 به خرده‌فروشان شریک و فروشگاه‌های آنلاین ارسال خواهند شد. MSRP برای هر مدل به شرح زیر است:

 • 4070 Ti نپتون: 969 دلار
 • 4070 Ti Vulcan: 949 دلار
 • 4070 Ti بعد از میلاد: 899 دلار
 • 4070 Ti Ultra W: 849 دلار
 • 4070 Ti NB EX: 799 دلار


محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر