Colorful نسخه محدود GeForce RTX 4090 iGame LAB را عرضه کرد

نگاهی کوتاه به مشخصات رسمی تایید می‌کند که محدودیت قدرت و ساعت مشابه (۲۶۲۵ مگاهرتز تقویت) مانند iGame Vulcan White را دارد. هر دو کارت عملا همان نوار برخی از برچسب ها هستند. بنابراین، تنها تفاوت واقعی بنینگ است. با توجه به توضیحات محصول، پردازنده‌های گرافیکی که برای سری LAB انتخاب شده‌اند «به‌ویژه توسط آزمایشگاه iGame از طریق چندین آزمایش دقیق انتخاب شده‌اند».

نسخه ویژه پردازنده گرافیکی RTX 4090 در راه است. رنگارنگ چینی اکنون کارت گرافیک RTX 4090 LAB آینده خود را به نمایش گذاشته است که به طور خاص برای یک هدف طراحی شده است: اورکلاک.

Colorful RTX 4090 iGame LAB یک نسخه محدود است (فقط 300 دستگاه ساخته خواهد شد) که برای اورکلاکرها طراحی شده است. نام محصول RTX 4090 iGame LAB است، اما باید توجه داشت که در حال حاضر ظاهر بسیار مشابهی وجود دارد. پردازنده گرافیکی iGame Vulcan در رنگ سفید. LAB اساساً کاری از تیم اورکلاک داخلی Colorful است، بنابراین باید آن را یک مدل سطح بالاتر در نظر گرفت.

بدون RTX 4090 iGame KUDAN، iGame LAB قرار است جایگاه خود را در صحنه اورکلاک کسب کند. این پردازنده با پردازنده‌های گرافیکی مانند سری GALAX HOF رقابت خواهد کرد. این کارت فقط یک کانکتور برق 16 پین دارد، بنابراین حتی اگر XOC (EXtreme OC BIOS)، که معمولاً در مورد کارت‌های اورکلاک وجود دارد، بیشتر از 600 وات نمی‌رود.

RTX 4090 iGame LAB، منبع: Colorful

رنگارنگ با RTX 4090 iGame LAB وارد صحنه اورکلاک شدید می شود

منبع: رنگارنگ (Bilibili) از طريق @9550pro:منبع

RTX 4090 iGame LAB، منبع: Colorful

این کارت بر اساس مدل دسکتاپ پرچمدار NVIDIA، RTX 4090 با پردازنده گرافیکی AD102، حافظه 24 گیگابایتی GDDR6X و. به گفته Colorful، این کارت تا سقف توان 515 وات قابل اورکلاک است که به هیچ وجه بالاترین حد نیست.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر