COLORFUL برای راه اندازی پردازنده گرافیکی GeForce RTX 4060 MEOW با نینجا گربه

هدف این انتخاب زیباشناختی جسورانه، جذب گیمرهایی است که به دنبال ظاهری شیک و خشن برای تکمیل تنظیمات بازی خود هستند، بدون اینکه در قسمت جلویی RGB زیاده روی کنند. حتی بهتر است که آن گیمرها به فولکلور نینجا علاقه داشته باشند.

گربه نینجا از رنگارنگ

منبع: رنگارنگ

منبع

از نظر مشخصات، هر دو کارت دارای ساعت های مرجع NVIDIA و یک کانکتور برق 8 پین هستند. RTX 4060 non-Ti SKU اولین کارتی خواهد بود که دارای طراحی MEOW Purple در این سری است، در حالی که نسخه نارنجی قبلاً برای مدل های RTX 4070 و RTX 4060 Ti نیز به کار گرفته شده است.

کارت گرافیک جدید MEOW از Colorfire دارای یک شخصیت قهرمان جدید، یک گربه نینجا است که «گربه گیمر» را در تلاشی بی پایان برای نرخ فریم بالاتر همراهی می کند. تا کنون مجموعه Colorful/Colorfire RTX 4060 طرح MEOW Purple را در وب‌سایت رسمی و فروشگاه الکترونیکی فهرست نشده است، بنابراین به وضوح بعداً ارائه می‌شود.

Colorful روی سری جدید GeForce RTX 4060 تحت نام تجاری تابعه خود Colorfire کار کرده است. این شرکت به تازگی یک طراحی دو فن جدید را برای سری MEOW خود معرفی کرده است که از طرح رنگ سفید و نارنجی قبلی خود فاصله گرفته و از طراحی جذاب مشکی و بنفش برخوردار است.

این شرکت پردازنده های گرافیکی MEOW بیشتری را معرفی می کند.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر