Chorda ‘band in a box’ Artiphon به شما امکان می دهد تقریباً در هر جایی بیت تولید کنید

سازنده ابزارهای موسیقی طاقچه Artiphon با یک ابزار منحصر به فرد بازگشته است. Chorda بر اساس فناوری چند ساز Instrument 1، با دسترسی به آرایه های متنوعی از سازها، از گیتار گرفته تا درام و پیانو، ساخته شده است.

همچنین یک بخش جدید بریج وجود دارد که به افراد غیر نوازنده امکان می‌دهد به طور خودکار آکوردها را بنوازند، بنابراین به مردم اجازه می‌دهد با آهنگ‌های مورد علاقه‌شان هم‌خوانی کنند. این پل با arpeggiator داخلی برای تغییر سرعت و کلید ادغام می شود. حلقه یکپارچه به شما امکان می دهد آهنگ ها را به دلخواه لایه بندی کنید. اگرچه طراحی صدا در خود دستگاه زیاد نیست، می‌توانید به یک برنامه وابسته برای دسترسی به عملکرد داخلی موتور صدا دسترسی داشته باشید.

در مورد اتصال، Chorda می تواند هر نرم افزار و ابزار سخت افزاری مبتنی بر MIDI را از طریق USB-C یا بلوتوث کنترل کند. این دستگاه همچنین به طور خودکار با اکثر DAW ها از جمله GarageBand، Ableton، Logic، Pro Tools، Cubase و FL Studio ادغام می شود. همچنین از هر نرم افزار تلفن همراه یا سخت افزار استاندارد سازگار با MIDI و MPE پشتیبانی می کند. با این حال، عمر باتری با چهار ساعت استفاده در هر بار شارژ هیچ جایزه ای برنده نمی شود.

Artiphon Chorda برای پیش خرید از طریق Kickstarter در دسترس است و در سه رنگ مشکی، سفید و آبی موجود است. قیمت اولیه پرنده در حدود 200 دلار قفل شده است، اما با فروش طبقات، هزینه آن بالا می رود. این ابزار در ماه نوامبر ارسال می شود.منبع

با این حال، Instrument 1 به یک تلفن یا تبلت گره خورده بود، در حالی که Chorda کاملاً مستقل است، و آن را به یک ورودی جذاب در زمینه در حال رشد ابزارهای ضبط DAWless تبدیل می کند. “صدها” صداهای داخلی و روش های کنترل مربوطه وجود دارد که در واقع شبیه نواختن نسخه آنالوگ ساز هستند. دستگاه از طریق ژست‌های میکرو بازی می‌کند که مجموعه‌ای از پارامترهای کنترلی را در خود جای داده است. 12 پد وجود دارد که هر کدام به روش‌های کنترلی مانند ضربه زدن، کج کردن، ضربه زدن، ویبراتو و موارد دیگر از طریق فناوری سنجش خازنی و بیان چندصدایی میدی (MPE) پاسخ می‌دهند.