Chernobylite اجرای رسمی AMD FidelityFX Super Resolution 2.0 را دریافت می کند

FSR 2.0

همچنین یک خبر خوب برای کسانی از شما که کمتر به چیزهای بازی و بیشتر به فناوری علاقه دارند، وجود دارد. از امروز، Chernobylite اکنون از AMD FidelityFX Super Resolution 2.0 در DX12 پشتیبانی می کند.

در طول این 12 ماه، توسعه‌دهندگان نقشه جدیدی منتشر کردند، سلاح‌ها و هیولاهای جدید و حتی حالت واقعیت مجازی اضافه کردند. آپدیت سالگرد یک ساله که از امروز در دسترس است، یک DLC جدید، یک داستان جانبی به نام “The Arrival” را به ارمغان می آورد.

Chernobylite، یک RPG ترسناک بقا که در یک دنیای باز علمی تخیلی قرار دارد، ابتدا در سال 2019 منتشر شد. دقیقا یک سال پیش Chernobylite پس از پایان دسترسی اولیه، رسماً برای رایانه های شخصی منتشر شد. به مناسبت انتشار رسمی بازی، Chernobylite پچ جدیدی دریافت می کند که محتوای جدید و پشتیبانی از فناوری های جدید را به ارمغان می آورد.

مهمتر از همه، این وصله پشتیبانی AMD FSR 2.0 را نیز به همراه دارد. این یک مود سفارشی نیست، بلکه معرفی رسمی فناوری وضوح فوق العاده AMD به بازی است. لازم به ذکر است که Chernobylite دارای تاری حرکت و انحراف رنگی در گزینه های گرافیکی است که ممکن است باعث لکه دار شدن با FSR 2.0 شود. بنابراین، توصیه می شود قبل از فعال کردن وضوح فوق العاده موقت AMD، آن گزینه ها را غیرفعال کنید.

با بازی‌های متعددی که از FSR 2.0 غیررسمی پشتیبانی می‌کنند، Chernobylite یکی از بازی‌هایی است که در واقع پیاده‌سازی رسمی می‌شود.

چیزی متفاوت از DLC هایی که تا به حال به آنها عادت کرده اید. ما “داستان کوتاه چرنوبیلیت: ورود” را به صورت رایگان به شما می دهیم! داستان کوتاهی درباره سرنوشت ساشکو هوروبتس، یکی از همراهان ایگور است. چه چیزی او را به منطقه ممنوعه چرنوبیل رساند؟ آیا او پاسخ هایی را که به دنبالش است پیدا خواهد کرد؟

مزرعه 51 Chernobylite اکنون با FSR 2.0

ورود

منبع: بخار

منبع

این بازی هم‌اکنون برای استیم و اپیک گیم استور در دسترس است.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر