Castlevania اواخر امسال به Dead by Daylight می آید

Castlevania اواخر امسال به Dead by Daylight می آید

طرفداران می توانند فصل Dungeons and Dragons را که از امروز شروع می شود، بررسی کنند، اما Behavior Interactive یک کراس اوور پرمخاطب دیگر را در یک نمایشگاه سالگرد روز سه شنبه به اشتراک گذاشت. فصلی از Castlevania در راه است DbD. هنوز جزئیاتی در مورد این که شامل چه مواردی می شود وجود ندارد، اما ممکن است بتوانید در نقش آلوکارد یا سایمون بلمونت در مه بازی کنید. Behavior قصد دارد اطلاعات بیشتری را در مورد پیوند Castlevania فاش کند، که در اواخر امسال، در ماه آگوست ارائه خواهد شد.

در مورد فصل Dungeons and Dragons که یک عنصر فانتزی تاریک را به ارمغان می آورد DbD برای اولین بار، Behavior دانه‌ها را در طول جریان بر روی آن ریخت. بازیکنان رایانه شخصی امروز می‌توانند فصل مربوط به نسخه آزمایشی عمومی را قبل از اینکه در 3 ژوئن برای همه منتشر شود، امتحان کنند.

شخصیتی با چشمان قرمز درخشان در سایه.شخصیتی با چشمان قرمز درخشان در سایه.

رفتار تعاملی

قاتل جدید Vecna ​​است (به جای نسخه D&D چیزهای عجیب و غریب بددی) و بازیگر سرسخت بازی های ویدیویی و نقش انتقادی مت مرسر، متفکر این شخصیت، صداپیشگی این شخصیت را بر عهده دارد. آخرین بازمانده در واقع دو هویت در یک است. این یک شخصیت بارد است که می‌توانید به‌عنوان یک جن زن یا مرد مرد بازی کنید، و یک عنصر جزئی از خلق کاراکتر به سبک D&D را به ارمغان می‌آورد. DbD.

این فصل همچنین شامل یک نقشه جدید است که (سورپرایز، غافلگیری) یک سیاهچال است. هر زمان که در مقابل Vecna ​​قرار گرفتید، می‌توانید صندوقچه‌های گنج را پیدا کنید که در هنگام باز کردن، یک حلقه قالب 20 وجهی به راه می‌اندازد. غلتاندن یک سورپرایز ناخوشایند برای شما به همراه خواهد داشت در حالی که با گرفتن یک عدد 20 یک آیتم جادویی قدرتمند به شما می دهد. هر عددی را بین آن قرار دهید و یک آیتم مفید دریافت خواهید کرد.

در مورد نقشه ها، نقشه های بزرگتری برای بررسی در حالت جدید آینده وجود خواهد داشت. DbD مدتهاست که چهار بازمانده را در مقابل یک قاتل قرار داده است. یک جفت قاتل به زودی می توانند با هم متحد شوند و هشت بازمانده را شکار کنند. آنها می توانند از قدرت های تیمی نیز استفاده کنند.

تغییرات زیادی برای این حالت 2 در مقابل 8 وجود خواهد داشت که در ابتدا برای مدت محدودی وجود خواهد داشت. امتیازها به نفع یک سیستم کلاسی کنار گذاشته می شوند و هیچ قلابی وجود نخواهد داشت. در عوض، بازماندگان سقوط مستقیماً به قفس خواهند رفت. اگر یک بازمانده سه بار در قفس قرار گیرد، از بازی خارج می شود. Behavior این حالت را بیشتر یک حالت مهمانی می‌داند که برخلاف ماهیت رقابتی 1 در مقابل 4 است. حالت 2 در مقابل 8 قرار است اواخر تابستان امسال وارد بازار شود، و می‌توانید انتظار داشته باشید که در ماه جولای درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سلوک هم از چند تا خبر داشت DbD بازی های اسپین آف که در دست ساخت هستند. یک بازی تک نفره و متمرکز بر روایت است که در DbD universe و توسعه دهنده Supermassive اولین تریلر گیم پلی بازی را منتشر کرد.

اسپین آف داستان گروهی از جوانان را روایت می کند که در سال 1980 در حالی که تلاش می کنند فیلم ترسناک خود را فیلمبرداری کنند وارد یک کارخانه فولاد محکوم می شوند. در آنجا شواهدی از جنایات قاتل زنجیره ای فرانک استون کشف می کنند.

گیم پلی بازی برای کسانی که تجربه بازی های قبلی Supermassive را دارند بسیار آشنا به نظر می رسد و . جهت داستان بر اساس تصمیمات روایی شما و نحوه مدیریت معماهای محیطی و رویدادهای سریع تغییر خواهد کرد. ریخته گری فرانک استونکه گفته می شود حدود پنج تا هفت ساعت طول می کشد، قرار است اواخر امسال وارد بازار شود.

یک اسپین آف تیراندازی بدون عنوان از Midwinter Entertainment هنوز در مرحله توسعه است، اما اکنون دارای یک نام رمز است: Project T. این یک بازی سوم شخص خواهد بود و بر خلاف بازی های بازمانده در DbD، شما در واقع قادر خواهید بود با استفاده از اسلحه در برابر دشمنان مبارزه کنید. طرفدارانی که می‌خواهند اطلاعات بیشتری کسب کنند می‌توانند برای ثبت نام کنند، که شامل به‌روزرسانی‌ها، آزمون‌های پخش بسته و فرصتی برای ارائه بازخورد است.

این همه چیز نیست، همانطور که Behavior هنوز اعلام کرده است یکی دیگر DbD اسپین آف چه مه یک تعاونی سرکش دو نفره است که در داخل آن را توسعه داده است. فرض این است که DbD بازماندگان کلودت و دوایت در یک بازی تخته نفرین شده مکیده می شوند، جومانجی-سبک. بازی عمدتاً به صورت سوم شخص انجام می شود، اما اگر بمیرید، به حالت پشتیبانی از چشم پرنده می روید، جایی که می توانید به هم تیمی خود کمک کنید تا زنده بماند. درست مثل داخل DbD، برای احیای متحد خود باید با یک قلاب تعامل کنید. حالت تک نفره وجود دارد، در حالی که فنگ مین یک شخصیت قابل باز شدن است.

یک شخصیت کارتونی که یک کمان پولادی در دست دارد، در مقابل درگاهی ایستاده است که شاخه‌های درخت را در هم می‌پیچاند.یک شخصیت کارتونی که یک کمان پولادی در دست دارد، در مقابل درگاهی ایستاده است که شاخه‌های درخت را در هم می‌پیچاند.

رفتار تعاملی

چه مه برخی از عناصر را با DbD. شما باید با پرسه زدن در نقشه و کشتن دشمنان، نشانه هایی به نام نقاط خون را انتخاب کنید. اینها به شما امکان می دهند ژنراتورها را فعال کنید تا بتوانید از اتاق فرار کنید. شما از هر ژنراتور یک مزاحم دریافت خواهید کرد و بعد از هر دور یک ارتقاء سلاح بدست خواهید آورد. رؤسایی هم هستند که باید آنها را پایین بیاورند. چه مه همچنین ظاهر کارتونی بیشتری دارد DbDسبک هنری واقعی تر است.

من چند دور از حالت تک نفره را بازی کرده ام و تا کنون از آن بسیار لذت برده ام. موسیقی متن فلزی و هرج و مرج هیولا کش در واقع من را تا حدودی به یاد سریال Doom می اندازد. پس از باز کردن قفل در، پیشنهاد می‌کنم مدتی دیگر در اتاق بمانید تا دشمنان بیشتری را بکشید و دسته‌ای از نقاط خون را به دام بیندازید. به این ترتیب، می‌توانید ژنراتورهای اتاق بعدی را به‌سرعت تعمیر کنید و قبل از مقابله با ارتش تازه‌ای از هیولاها، آن را روشن کنید.

چه مه اکنون در Steam در دسترس است. 2 میلیون نسخه اول به صورت رایگان در دسترس هستند، اگرچه برای ادعای حساب به یک حساب رفتاری نیاز دارید. اگر به اندازه کافی سریع نیستید که یک نسخه رایگان تهیه کنید یا فقط می خواهید چند دلار به Behavior بدهید، قیمت بازی 5 دلار است.

منبع