Cablemod از آداپتور برق 12VHPWR با زاویه 90 درجه برای پردازنده‌های گرافیکی GeForce RTX 40 رونمایی کرد.

Cablemod آداپتور کابل برق با زاویه 90 درجه را برای پردازنده‌های گرافیکی مدرن GeForce معرفی کرده است. این کابل از مشخصات کامل 600 وات پشتیبانی می‌کند و اساسی‌ترین مشکل پردازنده‌های گرافیکی RTX 4090 را که فاصله کافی برای کابل‌های برق است، حل می‌کند.

همانطور که می دانیم، کارت های RTX 4090 زیادی وجود دارند که بسیار گسترده تر از سری RTX 30 هستند. نه تنها ضخامت و طول آن مهم است، بلکه عرض کارت نیز مهم است. بدتر از همه، آداپتور برق NVIDIA که به هر کارت RTX 4090 فروخته شده توسط شرکای برد اضافه می شود، به تنهایی به چند سانتی متر فاصله نیاز دارد. در نتیجه، بسیاری از دارندگان جدید RTX 4090 مجبور شدند تا زمانی که راه حلی پیدا شود، از کارت های خود بدون پنل جانبی استفاده کنند.

آداپتور زاویه ای برای نجات.

آداپتور زاویه راست CableMod 12VHPWR

آداپتور زاویه راست CableMod 12VHPWR

متاسفانه این کابل هنوز به فروش نمی رسد. این شرکت اعلام کرد که پیش فروش از 31 اکتبر آغاز می شود و می تواند ثبت نام کند تا به محض شروع آن مطلع شود.

کابل 90 درجه فقط به 23.2 میلی متر فضای اضافی نیاز دارد تا به درستی نصب شود. خود کانکتور در دو پیکربندی در دسترس خواهد بود و اطمینان حاصل می‌کند که با تمام سری‌های RTX 4090 و به احتمال زیاد RTX 4080 نیز مطابقت دارد.

منبع: Cablemod

منبع

Cablemod برای حل مشکلات کابل 12VHPWR

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر