Blipblox myTRACKS groovebox یک استودیوی کامل تولید موسیقی برای کودکان است

Blipblox myTRACKS groovebox یک استودیوی کامل تولید موسیقی برای کودکان است

زمانی که من بچه بودم (عینک پیرمرد می زد) ما کاسیو SK-1 داشتیم. ما تمام روز را صرف ساختن نمونه‌هایی از آروغ و تبدیل آن‌ها به آهنگ‌های کوچک احمقانه می‌کردیم، اما تا آنجا که پیش رفت. شما نمی توانید آهنگ ها یا هر چیز دیگری را لایه بندی کنید. با این حال، کودکان مدرن به لطف Playtime Engineering، در آستانه دریافت یک groovebox با امکانات کامل هستند.

به گفته Playtime، Blipblox myTRACKS یک استودیوی کامل تولید موسیقی است. دارای یک میکروفون داخلی برای نمونه برداری (درست مانند Casio SK-1) و همچنین 50 صدای ساز و 25 پد برای پخش آنها. این صداها را می توان در پنج آهنگ مرتب کرد، شبیه به بسیاری از groovebox های در نظر گرفته شده برای بزرگسالان، و دو پردازنده FX و طیف وسیعی از افکت ها وجود دارد. مطمئناً به نظر می رسد که یک اسباب بازی است و احتمالاً شبیه یک اسباب بازی است، اما واقعاً یک اسباب بازی نیست. برای این منظور، ویدیوی اعلامی یک بزرگسال را نشان می‌دهد که وقتی بچه‌ها به خواب رفته‌اند، روی آن چیزی به شهر می‌رود.

می‌توانید صداها را تغییر دهید و جلوه‌ها را از طریق دو اهرم بنفش روشن در کناره اضافه کنید، که درست مانند چرخ‌های مد معمولی کار می‌کنند. می‌توانید بسته‌های صوتی را به‌صورت آنلاین خریداری کرده و از طریق USB-C آپلود کنید. حتی یک پورت MIDI نیز وجود دارد. این یک groovebox است، البته نه به فناوری پیشرفته چیزی مانند Teenage Engineering OP-1 Field یا Roland MC-707.

دانلود بسته‌های صوتی و جلوه‌های تعدیل‌کننده ممکن است برای بچه‌های کوچک‌تر زندگی شما کمی پیچیده باشد، اما myTRACKS همچنین شامل صدها ملودی داخلی و حلقه‌های درام برای بازی و سرگرمی است. همچنین یک ویژگی تصادفی سازی وجود دارد که این شرکت می گوید: “فورا آهنگ های جدیدی را برای سرگرمی و الهام نامحدود ایجاد می کند.” این آهنگ‌ها احتمالاً هنگام انجام کارهای خانه شما را آزار می‌دهند، اما بهتر از این است که کودکی تمام روز به تبلت خیره شود، درست است؟

شخصی که ابزار را در دست دارد. شخصی که ابزار را در دست دارد.

مهندسی زمان بازی

حالا خبر بد groovebox کودک محور در حال حاضر فقط یک پروژه Kickstarter است و محموله‌ها در نهایت در نوامبر عرضه می‌شوند. با این حال، این اولین بازی Rodeo Playtime Engineering با این نوع ابزار نیست. این شرکت تعداد زیادی سینتی سایزر و دستگاه های موسیقی ساز مناسب برای کودکان را در خط Blipblox خود منتشر کرده است. ترکیب اصلی Blipblox و جدیدتر Blipblox After Dark وجود دارد. ما هر دوی این سازها را به دلیل مناسب بودن برای کودکان، اما همچنان برای بزرگسالان لذت بخش تحسین کردیم. MyTRACKS Kickstarter در 9 آوریل منتشر می شود و قیمت آن برای حامیان بین 250 تا 300 دلار متغیر است.

منبع