Bitspower کیت سازگاری بلوک آب را برای پردازنده های AMD Ryzen 7000 AM5 راه اندازی کرد

با کیت جدید AM5، طیف فعلی بلوک‌های CPU AMD Bitspower می‌تواند مستقیماً به مادربردهای سوکت AM5 منتقل شود. آخرین نسل بلوک‌های آب CPU این شرکت، مانند M Pro Water Blocks، برای خنک‌سازی پردازنده‌های سری Ryzen 7000 بهینه‌سازی شده‌اند و به کاربران اجازه می‌دهند تا این پردازنده قدرتمند را به ارتفاعات جدیدی ببرند.

با این حال، با این افزایش قدرت، دماهای بالاتر نیز به وجود می آید.


خوشبختانه، AMD تضمین کرده است که راه حل های خنک کننده AM4 موجود را می توان با جدیدترین مادربردهای خود پشتیبانی کرد و ارتفاع محصول و فاصله پورت با افزایش 7 میلی متری مدیریت می شود.

مادربردهای AM5 دارای یک صفحه پشتی سوکت پردازنده یکپارچه با رشته های #UNC 6-32 هستند که به یک سیستم نصب جدید نیاز دارد. این صفحه پشتی سوکت CPU بهتر است دست نخورده نگه داشته شود زیرا حذف آن همچنین به معنای دستکاری مکانیسم بارگیری CPU و آشکار شدن پین های سوکت است. کیت AM5 Bitspower مجموعه‌ای از پیچ‌ها است که در بلوک آب ادغام شده و در صفحه پشتی مادربرد پیچ ​​می‌شوند. علاوه بر این، کیت با واحدهای همه کاره و فن های برج کار می کند.


کیت جدید BITSPOWER سازگاری AM5 را برای بلوک های CPU فعلی امکان پذیر می کند

«پایان بیانیه مطبوعاتی»





منبع

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید محصول لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید فروشگاه Bitspower.

16 سپتامبر 2022، تایپه، تایوان — Bitspower، یکی از تامین کنندگان پیشرو در جهان تجهیزات خنک کننده آب برای رایانه های پرفورمنس، امروز کیت Bitspower AM5 را عرضه کرد که می تواند بلوک های آب CPU Bitspower مبتنی بر AMD را به محصولی سازگار با AM5 تبدیل کند.

تنظیمات بیشتر و بیشتری که توسط گیمرها، پخش‌کننده‌ها و سازندگان استفاده می‌شود، از پلتفرم جدید AM5 AMD استفاده می‌کنند، که پشتیبانی بومی تا 170 وات را فراهم می‌کند – به این معنی که قدرت انجام کارهای بیشتر، بازی بیشتر و ایجاد بیشتر از همیشه وجود دارد.

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر