ASUS ROG Ally با Ryzen Z1 Extreme APU رسماً 799 یورو در اروپا هزینه دارد، ارسال از 16 ژوئن آغاز می شود.

این کنسول از شبکه‌های بی‌سیم WiFi-6E پشتیبانی می‌کند و از پردازنده‌های گرافیکی خارجی از طریق اسلات اختصاصی XG Mobile ASUS (تا GPU لپ‌تاپ RTX 4090) پشتیبانی می‌کند. همانطور که قبلاً گزارش دادیم، ROG Ally با سه ماه عضویت Xbox PC Game Pass Ultimate عرضه خواهد شد. این بدان معناست که گیمرها می‌توانند بدون نصب هیچ لانچر بازی شخص ثالث، مستقیماً وارد بازی شوند.

ASUS ROG Ally ۷۹۹ یورو قیمت دارد

منبع: MediaMarkt از طريق پایگاه کامپیوتری

منبع

توضیحات محصول هیچ جزئیات جدیدی را که قبلاً شناخته نشده بود ارائه نمی دهد. این کنسول دارای APU Ryzen Z1 Extreme با 8 هسته و 16 رشته، 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی PCIe Gen4 SSD، 16 گیگابایت حافظه و باتری 40 وات ساعت است که تا 8 ساعت عمر باتری را ارائه می دهد. این کنسول دارای صفحه نمایش 7 اینچی با نرخ رفرش 120 هرتز و روشنایی تا 500 نیت است. اگرچه هنوز اطلاعاتی در مورد سرعت ساعت وجود ندارد.

با توجه به توضیحات محصول، این کنسول از 25 خرداد در دسترس خواهد بود، بنابراین این پیشنهاد را باید به عنوان پیش خرید در نظر گرفت. در حال حاضر بازبین های زیادی با کنسول ها وجود دارد، بنابراین منتظر جزئیات بیشتر در راه اندازی رسمی در اواخر امروز باشید.

همانطور که گمان می رود، قیمت ROG Ally در آلمان 799.99 یورو خواهد بود. این قیمت برای مدل رده بالای کنسول دستی با تراشه Ryzen Z1 Extreme و 512 گیگابایت حافظه داخلی است. در حال حاضر هیچ لیستی برای نوع غیر Extreme Z1 وجود ندارد.

خرده فروش آلمانی MediaMarkt و Saturn اکنون کنسول بازی آینده ایسوس را فهرست کرده اند.

ASUS ROG Ally Price در آلمان، منبع: MediaMarkt

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر