ASUS و ASRock از طرح های خنک کننده قدیمی برای سری Radeon RX 7600 استفاده می کنند

کارت گرافیک ASUS و ASRock Radeon RX 7600 لو رفت

نه ASUS و نه ASRock طراحی خنک‌تری برای آخرین GPU رومیزی RDNA3 ندارند.

ASUS Radeon RX 7600

ایسوس هیچ تلاشی برای عرضه پردازنده گرافیکی نسل بعدی نمی کند. این شرکت طراحی های قدیمی ROG STRIX و خنک کننده دوگانه خود را انتخاب کرد، تقریباً کپی های دقیق کولرهای Radeon RX 6650 XT. باور کنید یا نه، اما این در واقع اولین طراحی ROG STRIX برای سری Radeon RX 7000 است، زیرا این شرکت هیچ طرحی را برای سری رده بالای Radeon 7900 خود عرضه نکرده است.

ASRock دو کارت، Phantom Gaming OC و Challenger OC را معرفی خواهد کرد. فانتوم یک طراحی سه فن با خنک کننده 2.5 شیار است. از طرف دیگر، چلنجر دارای دو فن و یک PCB بسیار کوتاهتر است. این کارت به راحتی می توانست یک طراحی تک فن باشد، اما در دفاع ASRock، هنوز TBP رسمی برای Radeon RX 7600 را نمی دانیم.

طبق اطلاعات فاش شده، Radeon RX 7600 non-XT قرار است در 24 می عرضه شود. هر یک از چهار کارت ارائه شده در اینجا اورکلاک شده کارخانه هستند، اما جزئیات هنوز تایید می شود.





منبع

Radeon RX 7600 ROG STRIX/Dual منبع: VideoCardz/ASUS

Radeon RX 7600 ROG Phantom Gaming/Challenger، منبع: VideoCardz/ASRock

ASRock Radeon RX 7600

کارت گرافیک RX 7600 Dual OC بر اساس طراحی RX 6650XT، اما به طور دقیق، تغییر رنگ جزئی برای یک قطعه وجود دارد. باید توجه داشت که ایسوس معرفی کرد یک سری کاملا جدید DUAL این هفته برای پردازنده‌های گرافیکی GeForce RTX 4060 طراحی شده است، بنابراین استفاده مجدد از این خنک‌کننده‌های قدیمی برای پردازنده‌های گرافیکی AMD بسیار سخت است.

Radeon RX 7600 قرار است هفته آینده عرضه شود، اما واضح است که به اندازه سری GeForce RTX 4060 Ti شاهد طراحی های سفارشی نخواهیم بود. حتی شرکای برد AMD نیز ظاهراً تمایلی به ارائه برخی از ایده‌های طراحی جدید ندارند زیرا قرار است چندین کارت RDNA3 را با خنک‌کننده‌های دوران RDNA2 معرفی کنند.

Radeon RX 7600 ROG STRIX/Dual منبع: VideoCardz/ASUS

Radeon RX 7600 ROG Phantom Gaming/Challenger، منبع: VideoCardz/ASRock

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر