ASUS بازی دستی جدید ROG Ally را در رنگ مشکی اواخر امروز عرضه می کند

ASUS بازی دستی جدید ROG Ally را در رنگ مشکی اواخر امروز عرضه می کند

ASUS ROG Ally مشکی

ایسوس افشای اطلاعات ما را تایید کرد، یک متحد ROG جدید در راه است.

این شرکت اعلام کرد که امروز ROG Ally جدید نور را خواهد دید یا شاید قبلاً دیده شده است. این شرکت ظاهرا تلاش های بازاریابی خود را مدت کوتاهی پس از اینکه ما فاش کردیم که نسخه جدیدی از بازی دستی در راه است افزایش داده است. این دستگاه در زمان‌بندی لو رفته محصول Computex 2024 ظاهر می‌شود، اما ظاهراً این لیست شامل محصولاتی است که زودتر اعلام می‌شوند. Next ROG Ally یکی از این محصولات است.

هیچ چیزی حاکی از آن نیست که کنسول جدید فعلاً دارای برند Ally 2 باشد. به نظر می رسد دستگاه شکل جدیدی به خود خواهد گرفت و آنچه جدید است رنگ مشکی آن است. این دستگاه در یکی از عکس‌های اخیر منتشر شده توسط حساب رسمی ASUS ROG مشاهده شد که دستگاه را در قفسه‌ای در میان دیگر ROG Allys سفید نشان می‌دهد.

با قضاوت از عکس بالا، طراحی بیرونی تغییر قابل توجهی نداشته است. همچنان می‌توانیم ببینیم که صفحه‌نمایش با همان اندازه و چیدمان دکمه‌های مشابه است، اما قاب پایینی اکنون گردتر است. یکی از نگرانی های اصلی دستگاه اصلی، طراحی تند آن بود که خیلی ارگونومیک نبود.

ROG Ally (2023)، منبع: ASUS

گیمرها انتظار دارند که به‌روزرسانی‌هایی برای صفحه نمایش، رفع مشکلات کارت SD و باتری بزرگ‌تر انجام شود. چیزی که انتظار نمی رود Ally جدید داشته باشد یک APU جدید است. این موضوع با توجه به اعلامیه ایسوس در اواخر امروز، و سخنرانی اصلی Computex 2024 AMD که برای اوایل ژوئن برنامه ریزی شده است، بیشتر صادق است.

(ROG Global) متحد بعدی ROG در راه است… (0 بازدید)

منبع: ایسوسمنبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر