Assassin's Creed Shadows داستان دو قاتل بسیار متفاوت است

Assassin's Creed Shadows داستان دو قاتل بسیار متفاوت است

مجتمع صنعتی بازی های ویدیویی طولانی مدت Assassin's Creed بالاخره به ژاپن رسید – و من منتظر بودم. Assassin's Creed Shadows در ژاپن فئودال، به طور دقیق، در اواخر قرن شانزدهم، در زمان تحولات سیاسی که نینجاها را به وجود آورد، اتفاق می افتد. در حالی که من نتوانستم بازی کنم سایه ها، در Summer Game Fest 2024، Ubisoft یک نسخه ی نمایشی از گیم پلی هندزفری ارائه داد که نشان می دهد بازی با دو قهرمان متفاوت اما برابر چگونه بازی می کند.

اگر افشای اولیه را از دست دادید، سایه ها' شخصیت‌های اصلی یاسوکه، یک سامورایی خارجی قدرتمند که می‌تواند زره‌ها را از بین ببرد، و نائو، یک قاتل/نینجا با کوساریگامای قاتل “داس روی زنجیره” و آن روش‌های سنتی کشتن AC – او یک تیغه مچ دارد.

به جای انتخاب یک شخصیت برای بازی کل بازی، می‌توانید بین شخصیت‌ها برای اجراهای ترور و بخش‌های کاوش سوئیچ کنید. من ترورهایم را پنهانی ترجیح می دهم، بنابراین از اینکه چقدر شیفته یاسوکه وحشی بودم شگفت زده شدم.

یاسوکه بر اساس یک شخصیت تاریخی ساخته شده است: مردی آفریقایی که تقریباً یک سال به عنوان نگهبان ارباب ژاپنی اودا نوبوناگا خدمت کرد. به طور طبیعی، این Assasin's Creed است، بنابراین تیم با واقعیت تاریخی برخی از آزادی ها را به دست آورده است. در اینجا، او نقش یک بیگانه را بازی می کند، یک سامورایی متولد خارج که در مسیر افتخار قدم می گذارد. او همچنین یک نیروگاه است. چیزی که او در ظرافت پارکور و غواصی کم دارد، این است که قدرتی دارد که دشمنان قدرتمند را از بین ببرد، از درها و دشمنان عبور کند و چرندیات مردم محلی را بترساند. در حالی که یاسوکه در دمو از دهکده ای عبور می کرد، روستاییان با عجله از راه سامورایی های سر به فلک کشیده خارج شدند و با احترام در کنار آن تعظیم کردند، در حالی که بچه ها هنوز یخ زده بودند.

در حالی که این دو برای پایان دادن به فساد گسترده در ژاپن مبارزه می کنند، نکات و نکاتی را در مورد اینکه کجا هدف ترور بعدی خود را پیدا کنند، یاد خواهند گرفت. این موارد در جایی که باید جستجو کنید محدود می شود. وقتی مشخص کردید که کجا هستند، شخصیت‌ها می‌توانند به نیروهای NPC دستور بدهند تا دقیقاً در کجا قرار بگیرند، اگرچه این مکانیک با جزئیات توضیح داده نشده است.

بعداً در دمو، یاسوکه چند نگهبان بدسرپرست را قطع کرد و با سامورایی دیگر رودررو شد و من نگاه عمیق‌تری به نحوه مبارزه یاسوکه پیدا کردم. او طیف وسیعی از سلاح ها را در اختیار خواهد داشت، و این بار، او در حال چرخاندن یک چماق هولینگ بود و جمجمه و زره را به طور یکسان می شکست.

پس از اینکه یاسوکه در دوئل خود با حریف سامورایی – با شمشیر – پیروز شد، شخصیت اصلی دیگر، نائو، قاتل، به او پیوست. او مانند یک قاتل حرکت می‌کند، دیوارها را بالا می‌کشد و سطوح را پرتاب می‌کند قبل از اینکه قلاب خود را به سایبان‌های پشت بام درست بالای سرش پرتاب کند. مانند جدیدترین ورودی های AC، او می تواند از Eagle vision برای دید بهتر دشمنان و موانع استفاده کند. افزودنی جدید در Shadows توانایی کشتن منابع نور مانند فانوس و آتش است، بنابراین Naoe می تواند به راحتی از نزدیک نزدیک شود و ترور کند. او تنها کسی نیست که ارتقا داده است – من همچنین Yasuke را دیدم که یک تفنگ یکبار مصرف به سبک ماسکت را در حین دمو نیز در دست داشت.

بازی هم خیلی قشنگه من این را به عنوان یک طرفدار بزرگ سبک ساکر پانچ می گویم روح سوشیما. برداشت یوبی‌سافت جزئی‌تر است: افراد بیشتری در این ژاپن فئودال زندگی می‌کنند. تغییر فصول و آب و هوا باعث ایجاد محیط های غنی تر نیز می شود. در تلاش ترور بعدی در طول نمایش، Naoe نفوذ خود را با یک باران سیل آسا قطع کرد. من هنوز مطمئن نیستم که آیا این روی پویایی دید تأثیر می گذارد یا خیر، اما امیدوارم تا حدودی بر نحوه بازی شما تأثیر بگذارد. سایه ها.

من شیفته هستم. من مدتهاست که برای سری کالت نینجا مشعل حمل کرده ام تنچو. این انیمیشن انیمیشن‌های حذف (در شکوه گرافیکی PS1)، قلاب‌ها و گیم‌پلی مخفیانه خود را ارائه می‌کرد. همچنین دو شخصیت مختلف ارائه می‌دهد: یک قاتل سریع کونویچی و یک نینجا قدرتمند با حرکات سامورایی. کمی آشنا به نظر نمی رسد؟

Assassin's Creed Shadows در تاریخ 15 نوامبر برای PS5، Xbox Series X/S، PC، Mac و iPad عرضه خواهد شد.


همه اخبار مربوط به Summer Game Fest 2024 را دنبال کنید درست همین جا!

منبع