ASRock سری های AMD B650E و Intel Z790 Taichi Lite را راه اندازی کرد

مادربرد به طور فزاینده‌ای لوکس بوده است، به خصوص در بخش رده بالا، با طراحی بوتیک و جلوه‌های RGB فانتزی، این قیمت‌ها باعث افزایش قیمت مادربرد در چند سال گذشته شده است، اما با مادربردهای جدید سری Taichi Lite، ASRock با موفقیت قیمت‌های مقرون به صرفه را به ارمغان آورده است. برجسته مادربرد پرچمدار پر شده به توده ها!

13 ژوئیه 2023 – سری Taichi Lite اینجاست! بر اساس مادربرد موجود Z790/B650E Taichi، Taichi Lite مشخصات و ویژگی‌های اصلی را حفظ کرد، اما با RGB کمتر و طراحی بیرونی ساده‌تر. مادربرد سری Taichi Lite صرفاً بر روی عملکرد، عملکرد و دوام تمرکز خواهد کرد و با مفهوم طراحی ساده‌شده جدید، ASRock مادربرد مقرون‌به‌صرفه‌ای را که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید، سرانجام به بازار بازگرداند!

Z790 Taichi Lite مجهز به شارژ سریع 60 واتی PD 3.0، سازگار با گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و لپ‌تاپ‌ها است که می‌تواند در زمانی که کاربران در رایانه شخصی خود هستند و بدون نیاز به شارژر گرانقیمت PD از زمان شارژ سریع‌تر استفاده کنند.

هر دو مادربرد Z790/B650E Taichi Lite به VRM 24 فاز برای Vcore مجهز خواهند شد تا عملکرد نامحدود CPU را ارائه دهند، سایر ویژگی ها و فناوری های هیجان انگیز نیز در دسترس هستند، مانند فناوری PCIe 5.0 برای کارت های گرافیک و M.2 SSD، یک IO باورنکردنی که شامل جدیدترین USB4 است که سطح اتصال سریع و ساده را برای محل کار یا خانه ارائه می دهد.

اطلاعات محصول:فندک! بهتر! ASRock مادربردهای سری Taichi Lite را معرفی کرد

«پایان بیانیه مطبوعاتی»

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر