ASL GeForce RTX 4060 Youth Edition را راه اندازی کرد

ASL، یک شرکت چینی، اخیراً عرضه کارت‌های گرافیک GeForce RTX 40 خود را آغاز کرده است و سرعت آن‌ها در ماه‌های اخیر افزایش یافته است و مدل دوم را ظرف مدت دو هفته معرفی کرده است.

جالب توجه است، سازنده ادعا می کند که GPU به یک رابط PCIe x16 4.0 متصل است، اما شایان ذکر است که تمام مدل های RTX 4060/4060Ti از نظر فیزیکی به 8 خط محدود شده اند، بنابراین این قسمت از مشخصات نادرست است.

این کارت که با پیکربندی دو اسلات طراحی شده است، مشخصات استاندارد مرجع NVIDIA را با ساعت تقویتی تا 2460 مگاهرتز ارائه می دهد. گیمرها به 8 گیگابایت حافظه GDDR6 و یک گذرگاه 128 بیتی همراه با پردازنده گرافیکی AD107 با 3072 هسته CUDA دسترسی خواهند داشت.

یک پردازنده گرافیکی که می تواند به شما احساس جوانی بدهد

گیمرهای جوانتر و کسانی که به سادگی احساس جوانی می کنند ممکن است پردازنده گرافیکی ASL RTX 4060 را در نظر بگیرند که اکنون در پلتفرم JD با قیمت 2499 RMB (تقریباً 350 دلار) فهرست شده است. متأسفانه GPU در حال حاضر در دسترس نیست.

آخرین نسخه اضافه شده به مجموعه آنها RTX 4060 8GB Youth Edition است که دارای یک خنک کننده دو فن قابل توجه در طرح رنگ آبی پر جنب و جوش است. فن های نیمه شفاف با LED های RGB تزئین شده اند و جلوه رنگین کمانی جذابی به کارت می دهند.

منبع: JD/ASL

منبع

محمدصادق مجدی

majdi.ir

محمدصادق مجدی هستم عاشق سخت افزار کامپیوتر